Diskusia:Anastasija Sevastovová

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

podľa mňa každý tenista, ktorý hráva na okruhu ATP alebo WTA do wikipédie bez zaváhania patrí --Kelovy 18:39, 16. apríl 2009 (UTC)

súhlasím s týmto názorom.

Vasiľ, to čo som napísal vyššie, je úzus na všetkých wikipédiách, ak vám to s Rádiológom nevyhovuje, nechajte hlasovať o novom návrhu pravidla, ale prosím nerevertuj donekonečna. Mimochodom, Anastasija pred pár dňami takmer porazila Hantušku.---Kelovy 19:02, 16. apríl 2009 (UTC)

Ešte by ma zaujímalo, koľko ľudí sa to týka. Svojho času sme zmazali članok o stolnotenistovi (bol na nejakom 234. mieste vo svetovom rebríčku). A tieto dve slečny sa mi zdajú byť podobným prípadom. Revertuje IP, ja zachovávam stav ako ho nechal Rádiológ a súhlasím s jeho tvrdením. Že sú na en wiki ešte veľa neznamaná, nedivil by som sa kedy šlo o spôsob reklamy. Vasiľ 19:07, 16. apríl 2009 (UTC)

ja s tymto tvrdenim nesuhlasim a najdu sa viacery co s tym nesuhlasia. to si tu moze hocikto pridat sablonu, hocikde ked nie je nejaka osoba pre NEHO vyznamna?

Odvolal som sa na postup aký bol uplatený v minulosti. Dopredu upozorňujem že ako sebavedomá IP si koleduješ o blok (stále revertovanie). Argument typu "pre mna vyznamna" je menej než slabý. Vasiľ 19:21, 16. apríl 2009 (UTC)
kritérium, že tenista, ktorý hráva hlavnú súťaž na okruhu ATP alebo WTA je, podľa mňa, jasné, ľahko kontrolovateľné pravidlo, ktoré dostatočne dokumentuje významnosť tenistu. Nechápem, k čomu má slúžiť nezmyselné pridávanie šablón do článkov o tenistoch. Nerozumiem tomu. Adrian@diskprís 19:24, 16. apríl 2009 (UTC)
Chápem, ale 389. pozícia? To znamená že ak by toto bola spodná hranica tak tu budeme mať ďalších 388 (sub?)stubov. Je to tak, alebo sa mýlim. Vasiľ 19:28, 16. apríl 2009 (UTC)
Ťažko určiť pozíciu, ktorú ešte áno a ktorú už nie. Okrem toho sa pozícia stále mení. Pravidlo s turnajmi sa mi vidí lepšie. Osobne by som bol aj za to, aby tu na Wikipédii boli všetci tenisti, ktorí získali aspoň bod v rebríčku ATP alebo WTA. Miesta tu je dosť, a kto sa nezaujíma o tenis sa k uvedeným článkom nikdy nedostane a ani nebude vedieť, že také články existujú. Adrian@diskprís 19:34, 16. apríl 2009 (UTC)
Miesta je dosť s tým súhlasím. Čo sa týka kritéria turnajov ako podmienky na článok, o aký počet ľudí ide? Vasiľ 19:38, 16. apríl 2009 (UTC)
V súčasnosti sú to tak nula až traja tenisti týždenne (podľa turnaja). V čase grandslamu to môže byť viac. Celkovo aktuálne hrá na turnajoch ATP a WTA asi dvesto tenistov a dvesto tenistiek, z ktorých 90 % už máme. Adrian@diskprís 19:44, 16. apríl 2009 (UTC)

a vyhrazanie sa bloknutim to je uz argument dost silny. a bloknuty by si mal byt ty tiez stale revertujes. daj hlasovat a uvidis ako to dopadne.

Ten článok o stolnom tenistovi založila zahraničná IP spôsobom a la Zawislak, navyše popularita stolného tenisu je omnoho nižšia. Tieto dva články vytvoril náš Adrian, dôveruj mu, on tenisu rozumie, nie je plateným agentom Anastasije. Tento rok porazila hráčky Maret Ani, Marija Kondratieva, Maria Camerin, Abigail Spears, Carly Gullickson a to sezóna ledva začala... S tou Hantuškou prehrala v tajbrejku tretieho setu - 6:2 4:6 6:7. Postavenie v rebríčku nie je všetko, hlavným kritériom je účasť na turnajoch WTA/ATP, každý z účastníkov si zaslúži wiki-link a tým pádom aj článok. Anastasija je mimoriadny talent, ver mi, že veľmi rýchlo poskočí vyššie. Tá šablóna tam nepatrí, pretože sa vyhráža zmazaním, nepridávaj ju prosím, prináša to napätie.--Kelovy 19:32, 16. apríl 2009 (UTC)