Diskusia:Aupark (Bratislava)

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

ako vytvorit clanok s duplicitnym nazvom? ked si da 'stary prespurak' vyhladat aupark, tak nech mu to najde aj SAD J.K. aj ten obchodak a moze si vybrat chcelo by to vlozit logo auparku, mozno by sa im mohlo napisat a vyziadat prava na vlozenie 1x logo, predsalen by sa asi nejednalo o reklamu, ide predsa o dominantny objekt, a este by to asi chcelo spravit clanok o narodnej banke a jej budove, pripadne list dominant slovenska prip. bratislavy ale neviem ako taketo veci spravit, som tu novy, nekamenujte ma, mozno by to tu mohol niekto zbehlejsi spravit a lamy ako ja dopisat clanky.

Este som vygooglil ze auparkov bude casom asi na SK viac, mozno to potom strati vyznam v vikipedii ked to bude ako obycajny hypak... --Clovek 03:48, 12 Feb 2005 (UTC)

Este by sa mohla dat vtipna poznamka o tom, ako nezmyselne vyznieva Aupark v Kosiciach alebo v Ziline, ked to je povodny nazov Sadu Janka Krala, a Au znamena po nemecky "niva" v tomto pripade dunajska niva. Georg

Aupark Tower[upraviť zdroj]

    • OK, ja som to zmazal len z toho dôvodu, že tam nebola spomenutá verejnosť a vyzeralo to tak akokeby to bol len osobný názor anonyma. --Stibium 09:23, 10. december 2006 (UTC)

Zmena názvu článku=[upraviť zdroj]

Prosím o premenovanie tohto článku na "Aupark (Bratislava)", Aupark už nie je výhradne bratislavskou záležitosťou. Ak do týždňa nebude článok premenovaný, vytvorím nový článok s týmto názvom a prekopírujem jeho obsah zo súčasného článku. Stratí sa tým ale história zmien. A tomu sa chcem vyhnúť. Ak to niekto vie urobiť bez straty histórie zmien, nech tak urobí, prosím, do týždňa. Ďakujem. To isté sa týka Aupark Toweru, nakoľko v Košiciach vzniká ďalší, je potrebná rozlišovačka. Podľa šablóny by sa mal upraviť aj názov článku piešťanského Auparku. --Of 20:11, 12. september 2011 (UTC)