Diskusia:Bitka o Okinavu

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Ale veď to je copyvio z toho externého odkazu, nie? Bronto 18:10, 27. január 2007 (UTC)

Čo je podľa mojho názoru najtragickejšie, je že aj ten článok na spominanej stránke je napísaný veľmi úboho, neodborne a priam dehonestujúco pre danú problematiku. Ja som si fšimol, že aj bitka o Ardeny bola pôvodne skopírovaná z tamtej stránky. Bolo však tak zúfalo nahlúple, že som to celé upravil, a myslím že sa to už teraz vôbec nepodobá na originál. Ak hej tak ma napomeňte--Pelex 21:10, 31. január 2007 (UTC)

Dehonestujúco, úboho, neodborne? Po prečítaný článku by som skôr povedal, že jednoducho a účelne. Čo je tu dehonestujúce, úbohé a neodborné? Redaktor:Ultra

Pravdupovediac som takto zareagoval po prečítaní prvých riadkov, teraz som si to prečítal celé a nie je to zlé. Ale sú mi proti srsti formulácie ako:„...dobytie Japonska by bolo možno ťahšie ako dobytie Nemecka...“ či ešte horšia „Ešte predtým si pochutnali americké bombardéry B-29“. Je podľa mňa fajn, keď niekto dokáže podať informácie spájajúce sa s podobnými historickými udalosťami zjednodušene a zaujímavo pre čitateľa, ale daný text je na niektorých miestach napísaný tak že nepodáva celkom objektívny a ucelený obraz o skutočných udalostiach. V končnom dôsledku by to však išlo napraviť. ak som ťa však nejak urazil, veľmi ma to mrzí...--Pelex 09:54, 2. február 2007 (UTC)

Žiadne porušenie autorský práv[upraviť kód]

Ten článok na wittman.wz.cz som napísal ja --Ultra 15:09, 2. február 2007 (UTC) Sefe, az nabuduce spravis daco take, tak tam aspom napis ze si to napisal ty, ked to tam pridas, lebo ludia co to kontroluju to nemusia vediet. Potom tu vznikaju taketo zbytocne konfliky.--Pelex 16:53, 2. február 2007 (UTC)

Enterprise nebola potopená ale poškodená,pri Okinawe sa japoncom nepodarilo potopiť žiadnu lietadlovu lod.--80.242.33.198 (diskusia) sa nepodpísal(a)