Diskusia:Eugen Ruffínyi

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Inak, je to kópia časti článku odtiaľto. --Janko69 23:59, 31. júl 2007 (UTC)


Týmto vyhlasujem, že som jediným autorom resp. držiteľom autorských práv diela. publikovaného na [1] a [2]

Týmto udeľujem časovo neobmedzené, bezodplatné, nevýlučné právo (tzn. aj mimo Wikipédiu) upravovať text, ktorého som autorom. Bol som oboznámený a súhlasím s tým, že text môže byť následne menený, upravovaný, presúvaný, rozšírený, zmazaný alebo skombinovaný ďalšími používateľmi Wikipédie. Chápem, že ohľadne príspevkov do Wikipédie nie je možné požadovať žiadnu záruku týkajúcu sa dostupnosti do nasledujúcej úpravy alebo odstránenia.

Udeľujem nadácii Wikimedia Foundation časovo neobmedzené, bezodplatné, nevýlučné právo a licenciu zverejňovať text pred alebo po vyššie spomenutých úpravách za podmienok stanovaných v GNU Free Documentation License (GFDL).

--Juraj Karika 17:30, 18. júl 2008 (UTC)


Copyright

Tento článok alebo obrázok bol sčasti alebo úplne odvodený zo zdroja http://www.dobos.revuca.net/archiv/ruffinyi.htm. Povolenie uverejniť tento materiál pod licenciou GFDL odoslané držiteľom autorských práv bolo doručené do systému OTRS spravovaného PR oddelením Wikimedia pod číslom 2008071810045071.

Táto šablóna by nemala byť používaná na vyhlásenie autora o vlastníctve, ale iba v prípade jasného potvrdenia o uverejnení pod danou licenciou odoslaného na e-mailovú adresu permissions-skAt char.svgwikimedia.org.

Mz 11:01, 23. júl 2008 (UTC)