Diskusia:James Bond (filmy)

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Význam?[upraviť kód]

  • Neveim či má táto stránka s povedzem náznakmi deja a zaujímovastami o filmoch nejaký význam myslím že by bolo logickejšie spraviť každému filmu vlastnú stránku viď Dr.No. Poprípade spraviť teda ja nejakú Bondovskú šablónu pretože myslím to čo je tu teraz je dosť chaotické a nevýrazne.--Sab@dos 19:02, 3. január 2007 (UTC)

Ja by som úvod a omáčku nechal (prečo nie?) ale spodnú časť by som dal každopádne do samostatných článkov. Ale niekto to musí aj vykonať. Bronto 20:01, 3. január 2007 (UTC)

    • Podobne som to myslel aj ja len som sa zle vyjadril :). Každopádne by som túto stránku nechal ako Zoznam filmou + nechať veci čo su v každom filme.--Sab@dos 20:19, 3. január 2007 (UTC)
      • Plánujem to tak postupne robiť len to chce čas :) dnes skusim spravit prve 2 filmy + sablonu :)

SDX@diskprís 16:27, 4. január 2007 (UTC)

      • Upravil som Dr. No a From Russia with Love + som ciastocne pripravil Goldfingera (zajtra doplnim o obsah a postavy)... :)SDX@diskprís 17:41, 4. január 2007 (UTC)

Hlavný článok[upraviť kód]

Vrátil som naspäť úpravu, ktorá k filmu zobrazovala iba odkaz. Je zvykom napísať aspoň pár slov (také zhrnutie) a dať odkaz na "hlavný článok". Dúfam, že som niečo nepokazil. Adrian@diskprís 16:50, 4. január 2007 (UTC)