Diskusia:Kaštieľ v Snine

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Nechápem, kto mi tu zrušil dva celé články a nahradil ich jedným a to bez dôležitých obrázkov !!! Tento článok potrebujem na odovzdanie na istý predmet na VS a potrebujem mať dva články o dvoch ROZLICNYCH veciach, tak si láskavo ujasnite pojem vizualizácia informácií a správajte sa podľa správnych zásad nie len podľa svojich, ďakujem !!! --Subseth 14:56, 3. jún 2008 (UTC)

  • Milý readaktor, Wikipédia tu nie je kvôli vašim istým predmetom, čo je dôležité pre teba, nemusí byť dôležité pre Wikipédiu, tak si láskavo ujasni kto z vás dvoch tu dostane prednosť. Na články — a aj na obrázky v nich — kladieme určité kvalitatívne (a kvantitatívne) nároky, články ktoré ich nespĺňajú bohužiaľ nemôžu na wikipédii ostať. Encyklopedicky menej významné témy zvykneme zapracovať do súvisiacich článkov. Okrem toho, ak sa rozhodneš okopírovať text z nejakej inej webovej stránky, kvalifikuje sa to ako porušenie práv duševného vlastníctva a takýto obsah odstraňujeme. --AtonX 14:15, 3. jún 2008 (UTC)
    • Milý moderátor, článok ktorý som tu uverejnil bol obsahom knihy, ktorej zdroj som uviedol! Musím uznať že máte pravdu, wikipédia tu nieje kôli mojím istým predmetom, avšak to čo je dôležité pre mňa môže byt zaujímavé pre ostatných, a na základe úvahy že wikipédia nieje majetok jej moderátorov, ale je tu pre ľudí si myslím že vymazanie renderov modelov sochy a kaštieľa v Snine, a teda dvoch obrázkov v dobrom rozlíšení aj v kvalite aj s hodnotou niečo čitateľovi tohto článku dať nieje záujmom kvality alebo kvantity článkov na wikipédii ale záujmom vaším a preto ak už ste mi to prerobili lebo vy viete a vy môžete tak by sa patrilo aspoň tam nechať tie obrázky, dakujem !--Subseth 14:56, 3. jún 2008 (UTC)
      a ešte, ak ide o autorské práva, uploadol som ešte poslednýkrát článok o druhej časti, teda soche Herkula, tohto článku, ktorý som takisto referoval z knihy o Snine a ten bol v okamihu nahradený článkom ktorý PRESNE skopíroval text uverejnený na stranke snina.sk--Subseth 14:56, 3. jún 2008 (UTC)
      • Encyklopedický význam (alias dôležitosť) takéhoto hesla nikto nespochybňuje. Ak však cituješ publikáciu štýlom „autori.: Snina.“, tak slovo nedostatočné je len eufemizmom na označenie kvality takejto citácie. Kvalitu a výpovednú hodnotu spomenutých obrázkov si tiež dovolím spochybniť... --AtonX 15:09, 3. jún 2008 (UTC)