Diskusia k šablóne:Infobox Filozof

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
  • Požiadal si ma o názor na túto šablónu, MichalT. Súhlasím s ňou, je to bravúrny nápad, lebo tie biografické šablony sú vskutku v prípade filozofov nedostatočné. Tvoja verzia šablony je dobrá a nemám proti nej vlastne nič - môžem ju len vrelo podporiť. :) Aj formát a obsah sa mi zdajú v poriadku. Akurát by som asi namiesto "význačné" dal "významné". --Roman whuke 16:20, 10. október 2008 (UTC)
    • Významné myšlienky... problém je v tom, kto určuje, že dané myšlienky sú významné (?). Nie je to len uhol pohľadu? Ak to uhol pohľadu je, potom to porušuje zásadu NPOV. Naopak slovo "význačné" hovorí, čim sa ideovo líši jeden filozof od druhého, teda aké myšlienky, ideii, koncepty vytvoril.--MichalT 10:56, 12. október 2008 (UTC)

Vymazal som riadky "Ovplyvnený" a "Ovplyvnil" kvôli tomu, že boli nefunkčné (nefungovali v článku). Neskôr možno budú do infoboxu implementované.--MichalT 10:56, 12. október 2008 (UTC)

Vítam akékoľvek konštruktívne nápady čo sa týka tejto šablóny! Píšte :)--MichalT 11:35, 12. október 2008 (UTC)

Čo treba ešte spraviť[upraviť zdroj]

Môže mi niekto pomôcť s nasledovným? S mojimi súčasnými znalosťami to zrejme nezvládnem. Vďaka.

  • Doplniť rolovacie okná "Ovplyvnený", "Ovplyvnil" podľa anglického vzoru; pozri príklad infoboxu tu.
Done!--MichalT 09:11, 30. október 2008 (UTC)
  • Riadok pre "Podpis" v infoboxe treba spraviť tak, aby bolo možné pridať obrázok podpisu filozofa; viď príklad tu. Riadok, ktorý tam pre tento účel momentálne je, je nefunkčný.
Toto som už vyriešil :)--MichalT 20:24, 21. október 2008 (UTC)