Diskusia k šablóne:Infobox Operačný systém

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Táto šablóna má byť preklad http://en.wikipedia.org/wiki/Template:Infobox_OS. Niektorými vecami si nie som istý, napr.: marketing_target -> cieľ_predaja, package_manager -> manažér_dalíkov, updatemodel -> ???, Update method -> Metóda Aktualizácie ???, OS family -> rodina OS, source_model -> zdrojový_model. Tiež som mal problém s "language", môže to byť základný jazyk, všetky jazyky, alebo existencia slovenského prekladu. Prosím Vás, ak máte dobrý nápad a preklad, tak upravtu tú šablónu. Ďakujem. --CubeF 15:43, 13. máj 2007 (UTC)

Popis k logu[upraviť kód]

Ako je to lepšie? Keď je tam [1] popis Logo operačného systému pod logom alebo bez toho? (viď napr. tu) --Amonet 15:17, 26. február 2011 (UTC)

Bez toho popisu je to lepsie, a farba by mohla byť menej vyrazna nech tak nebije do oci pri otvoreni stranky. Pri vsetkych tychto infoboxoch by sa mala zmenit farba, nieco ako je u geoboxu hore ta modra, proste menej vyraznejsia. --178.40.54.55 (diskusia) sa nepodpísal(a)
Ospravedlňujem sa za hodne neskorú odpoveď, ale zabudla som. Vďaka za názor. Popis k obrázku tam však nechám, pretože ďalší redaktori sa mi na IRC vyjadrili, že s tým to vyzerá lepšie (nie sú hneď dva obrázky pod sebou). Čo sa týka tých farieb, ja si zase myslím, že takto je to lepšie; farebné rozlíšenie infoboxov v primeranej farebnej škále je podľa mňa len plus. --Amonet 20:59, 11. marec 2011 (UTC)