Diskusia k šablóne:Infobox Planétka

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Liso, nechcelo by to preložiť do slovenčiny aj tie parametre? Viem, že to výrazne znemožní kopírovanie z anglických textov, len sa pýtam, či to chce, či nechce byť prekladané. Myslel som, že to ešte doprekladáš, ale vidím, že si ten template už začal používať. Je na to nejaka policy? --Bebe 14:59, 22 mar 2005 (UTC)

Praveze sam neviem... Preto som zatial ten template ani nehodil medzi ostatne templaty... V podstate cakam diskusiu s Tebou.. No asi to budeme najskor prehadzovat sami... :) Ano, slo mi o to kopirovanie... O policy neviem... Nemci na to template nemaju... Liso@diskprís 15:23, 22 mar 2005 (UTC)
Myslel som nejakú policy na slovenskej wiki, ako je to s prekladmi šablón a ich parametrov. Či sa to chce nejako poslovenčovať, alebo nie. Zatiaľ som na žiadnu policy nenarazil, tak asi nie je. Tu vyvstáva otázka, či nejakú chceme, alebo nie. Žeby ďalšie hlasovanie? ;) Bebe@diskprís 15:39, 22 mar 2005 (UTC)
Ja chcem policy len ked je treba :) Liso@diskprís 16:02, 22 mar 2005 (UTC)
pôvodne som na toto miesto písal dlhú odpoveď o tom, či by policy naozaj nemala byť kvôli anglicky/cudzím jazykom nehovoriacim redaktorom, ale asi to nemá význam. teraz by nás to zrejme zdržovalo a dosž pravdepodobne, že zbytočne. takže ja s tebou súhlasím, nerobiť policy, neprirábsať si zbytočné problémy. keď na to príde čas, tak sa to prípadne zmení :) Bebe@diskprís 16:34, 22 mar 2005 (UTC)