Diskusia s redaktorom:Zubalova

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Gymnázium P.O.Hviezdoslava Kežmarok[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Gymnázium P. O. Hviezdoslava v Kežmarku, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Amonet 13:24, 14. november 2009 (UTC)

ahoj zubalova, do článku už radšej nebabri, ked chceš niečo pridať, tak prosím ,ale text ktorý tam je už nemaž. --Peter439 15:08, 14. november 2009 (UTC)
  • Výborne, článok ste upravili do prijateľnej podoby. Skúste do článku pridať ešte infobox a nejaký obrázok; zlepší to celkovú podobu článku. Môžte napríklad odfotiť budovu školy a následne obrázok nahrať na commons. --Amonet 15:49, 14. november 2009 (UTC)

Sieť telesa[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Sieť telesa, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Amonet 19:35, 22. november 2009 (UTC)