Mužská dvojhra na AEGON Championships 2010
Mužská dvojhra | |
---|---|
AEGON Championships 2010 | |
Víťaz | Sam Querrey |
Finalista | Mardy Fish |
Výsledok | 7–6(3), 7–5 |
Kategórie |
Mužská dvojhra na AEGON Championships 2010 sa hrala ako súčasť AEGON Championships 2010 od 7. júna do 13. júna. Titul získal Američan Sam Querrey, ktorý vo finále porazil svojho krajana Mardy Fisha 7–6(3), 7–5. Bol to jeho 5. titul v dvojhre na okruhu ATP.
Dvojhra[upraviť | upraviť zdroj]
Nasadenie[upraviť | upraviť zdroj]
Nižšie je zoznam nasadených hráčov. V zátvorkách je kolo, v ktorom vypadli.
|
Odmeny a body do rebríčka[upraviť | upraviť zdroj]
|
Výsledky[upraviť | upraviť zdroj]
Finálová fáza[upraviť | upraviť zdroj]
Semifinále | Finále | |||||||||||
8 | Feliciano López | 3 | 4 | |||||||||
Mardy Fish | 6 | 6 | ||||||||||
Mardy Fish | 63 | 5 | ||||||||||
7 | Sam Querrey | 7 | 7 | |||||||||
Rainer Schüttler | 7 | 5 | 3 | |||||||||
7 | Sam Querrey | 69 | 7 | 6 |
Horná polovica[upraviť | upraviť zdroj]
Sekcia 1[upraviť | upraviť zdroj]
1. kolo | 2. kolo | 3. kolo | Štvrťfinále | ||||||||||||||||||||||
1 | R. Nadal | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
M. Daniel | 6 | 6 | M. Daniel | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
B. Kavčič | 1 | 4 | 1 | R. Nadal | 7 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | F. Dancevic | 5 | 7 | 4 | 16 | D. Istomin | 64 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
D. Brown | 7 | 64 | 6 | D. Brown | 67 | 4 | |||||||||||||||||||
WC | J. Baker | 1 | 4 | 16 | D. Istomin | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
16 | D. Istomin | 6 | 6 | 1 | R. Nadal | 65 | 4 | ||||||||||||||||||
9 | J. Benneteau | 6 | 6 | 8 | F. López | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
A. Clément | 2 | 4 | 9 | J. Benneteau | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
T. Dent | 7 | 3 | 5 | K. Anderson | 5 | 3 | |||||||||||||||||||
K. Anderson | 67 | 6 | 7 | 9 | J. Benneteau | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
Q | A. Bogdanovic | 6 | 3 | 4 | 8 | F. López | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | G. Dimitrov | 4 | 6 | 6 | WC | G. Dimitrov | 2 | 4 | |||||||||||||||||
8 | F. López | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Sekcia 2[upraviť | upraviť zdroj]
1. kolo | 2. kolo | 3. kolo | Štvrťfinále | ||||||||||||||||||||||
3 | A. Murray | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
I. Navarro | 6 | 6 | I. Navarro | 68 | 3 | ||||||||||||||||||||
D. Köllerer | 3 | 4 | 3 | A. Murray | 4 | 6 | 62 | ||||||||||||||||||
M. Fish | 6 | 6 | M. Fish | 6 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||
S. Devvarman | 1 | 4 | M. Fish | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
J. Koroľov | 66 | 6 | 3 | 13 | S. Giraldo | 65 | 2 | ||||||||||||||||||
13 | S. Giraldo | 7 | 4 | 6 | M. Fish | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
12 | M. Llodra | 6 | 6 | 12 | M. Llodra | 4 | 4 | ||||||||||||||||||
A. Golubev | 3 | 2 | 12 | M. Llodra | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
J. Levine | 6 | 6 | J. Levine | 4 | 2 | ||||||||||||||||||||
WC | R. Harrison | 3 | 3 | 12 | M. Llodra | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | N. Mahut | 7 | 6 | 5 | M. Čilić | 62 | 2 | ||||||||||||||||||
Jan-sun Lu | 62 | 4 | Q | N. Mahut | 7 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
5 | M. Čilić | 65 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
Dolná polovica[upraviť | upraviť zdroj]
Sekcia 3[upraviť | upraviť zdroj]
1. kolo | 2. kolo | 3. kolo | Štvrťfinále | ||||||||||||||||||||||
6 | G. Monfils | 3 | 7 | 2 | |||||||||||||||||||||
R. Schüttler | 6 | 6 | R. Schüttler | 6 | 64 | 6 | |||||||||||||||||||
D. Gimeno-Traver | 1 | 2 | R. Schüttler | w | / | o | |||||||||||||||||||
K. Beck | 6 | 3 | 4 | 11 | R. Gasquet | ||||||||||||||||||||
R. Ram | 1 | 6 | 6 | R. Ram | 3 | 5 | |||||||||||||||||||
K. Nišikori | 3 | 3 | 11 | R. Gasquet | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
11 | R. Gasquet | 6 | 6 | R. Schüttler | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
14 | D. Sela | 64 | 7 | 6 | 14 | D. Sela | 5 | 4 | |||||||||||||||||
C. Guccione | 7 | 65 | 4 | 14 | D. Sela | 7 | 6 | ||||||||||||||||||
M. Przysiężny | 63 | 3 | G. Müller | 5 | 2 | ||||||||||||||||||||
G. Müller | 7 | 6 | 14 | D. Sela | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
I. Kunicyn | 1 | 6 | 6 | 4 | A. Roddick | 4 | 68 | ||||||||||||||||||
I. Marčenko | 6 | 4 | 3 | I. Kunicyn | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
4 | A. Roddick | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Sekcia 4[upraviť | upraviť zdroj]
1. kolo | 2. kolo | 3. kolo | Štvrťfinále | ||||||||||||||||||||||
7 | S. Querrey | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | J. Ward | 3 | 5 | R. Ginepri | 64 | 2 | |||||||||||||||||||
R. Ginepri | 6 | 7 | 7 | S. Querrey | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
M. Gicquel | 7 | 6 | M. Granollers | 4 | 65 | ||||||||||||||||||||
M. Russell | 66 | 3 | M. Gicquel | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
M. Granollers | 6 | 3 | 6 | M. Granollers | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
10 | J. Tipsarević | 4 | 6 | 3 | 7 | S. Querrey | 6 | 7 | |||||||||||||||||
15 | A. Seppi | 3 | 7 | 3 | X. Malisse | 3 | 5 | ||||||||||||||||||
WC | B. Tomic | 6 | 5 | 6 | WC | B. Tomic | 2 | 6 | 2 | ||||||||||||||||
X. Malisse | 6 | 7 | X. Malisse | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | D. Tursunov | 2 | 63 | X. Malisse | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
P. Lorenzi | 6 | 6 | 2 | N. Đoković | 3 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
P. Riba | 4 | 4 | P. Lorenzi | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
2 | N. Đoković | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||