Šablóna:Klikacia mapa okresu Güssing

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Túto dokumentáciu [upraviť] [história] [obnoviť]
Dokumentácia Dokumentácia

Táto šablóna zobrazí klikaciu mapu pre obce okresu Güssing.

Šablóna: {{Klikacia mapa okresu Güssing}}

Parametre[upraviť kód]

Všetky parametre sú voliteľné.

obec alebo 1
Výber zvýraznenej oblasti. Ak nie je parameter použitý, bude zobrazená mapa bez zvýraznenia.
veľkosť
Uveďte veľkosť obrázka, predvolená hodnota je 250px.
vloženie
Ďalšie detaily formátovania (Pomoc:Obrázok#Voľby). Jednotlivé hodnoty musia byť oddelené šablónou {{!}}. Predvolená hodnota je center.
popis alebo Alt
Popis obrázku, ak nie je parameter použitý šablóna automaticky generuje text na názov stránky.

Príklad

{{Klikacia mapa okresu Güssing|Stegersbach|vloženie=náhľad{{!}}center|veľkosť=200px|popis=Klikacia mapa, zvýraznená časť Stegersbach}}

BildeinBocksdorfBurgauberg-NeudaubergEberauGerersdorf-SulzGroßmürbischGüssingGüttenbachHackerbergHeiligenbrunnHeugrabenInzenhofKleinmürbischKukmirnMoschendorfNeuberg im BurgenlandNeustift bei GüssingOlbendorfOllersdorf im BurgenlandRauchwartRohr im BurgenlandSankt Michael im BurgenlandStegersbachStinatzStremTobajTschanigrabenWörterbergBurgenland
Klikacia mapa, zvýraznená časť StegersbachTáto dokumentácia je spoločná pre viacero šablón, preto ju upravujte s ohľadom na všetky tieto šablóny, ktoré ju používajú.
Ak máte otázku k tejto šablóne, alebo potrebujete jej rozšírenie a neviete ho správne naformátovať, pýtajte sa v diskusii k šablóne. Pokiaľ je potrebné šablónu urgentne opraviť, obráťte sa na technickú podporu. Na testovanie šablóny môžete vytvoriť testy šablóny.