Diskusia:Lord Voldemort: Rozdiel medzi revíziami

Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Pridaných 605 bajtov ,  pred 14 rokmi
chýba zhrnutie úprav
(ad duna)
Bez shrnutí editace
:::: Encyklopédia asi bude Wiki, ale z najväčšou pravdepodobnosťou samostatne. 1. Obsahuje veľa obrazového (a na priestor náročného) materiálu, ktorý by asi nesplňoval striktne podmienky použitia vo wikipedii. 2. Je v nej pekných pár rokov práce a nechcem dať väčšinu stránok k volnej editácií - dôvod je hlave odlišný výklad niektorých postáv, pričom ja som sa snažil o presnú faktografiu. Ustrážiť to by bola pre mňa Syzifovská robota. Samozrejme sa tu niečo z nej môže objaviť, no radšej tu budem pracovať na medicíne a rádiológií, to je to, čo ma baví a čo imho na slovenskom nete chýba - poctivý zdroj informácií z týchto oblastí. --[[Redaktor:Rádiológ|Rádiológ]] 20:28, 14 január 2006 (UTC)
:::::Duna je uzasny svet a bol by som velmi, velmi rad, keby sa nam ho podarilo zwikipedovat cim skor! :) {{ja|Liso}} 21:39, 14 január 2006 (UTC)
 
 
== ? ==
Text: ''Je tiež posadlý zabíjaním.Svoje obete mučí až dovtedy,než ho oni sami požiadajú aby ich zabil.Slabosť Lorda Voldemorta je,že nechová v sebe lásku k nikomu a k ničomu,čiže nemá priateľov.Jeho najčastejšie používané kliatby sú ,,Avada Kedavra",,Cruciatus",,Imperius".'' Je to v poriadku? Nechce sa mi to v knihách hľadať. --<b><font face="Comic Sans MS">[[Redaktor:Bubamara|<font color=red>''Buba''</font><font color="green">''mara''</font>]] [[Diskusia s redaktorom:Bubamara|<font color=green><sup>…✉</sup></font>]]</font></b> 13:48, 5. január 2008 (UTC)
53 099

úprav

Navigačné menu