Diskusia:Bunka

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Mňa len fascinuje, že niekto má z tohto relatívne krátkeho a hutného článku pocit, že sú tam "veci patriace do iných článkov" a hovorí o nejakých nepresnostiach, ale nevidím, že by aspoň jednu opravil. Tu asi niečo nebude v poriadku. Bronto 01:23, 31. október 2009 (UTC)

„...ale nevidím, že by aspoň jednu upravil.“ Možno to bude tým, že to bola posledná úprava dotyčného v danom dni - teda možno dotyčný mal niečo naplánované a už nemal čas veci meniť. A možno v tom bude čosi iné... Načo rýpeš, keď nemusíš?--MichalT 01:49, 31. október 2009 (UTC)
Lenže dotyčný už niečo upravoval a odkazuje, že "treba zapracovať" a nie "ešte popracujem"...a hlavne výrok, že v tomto článku sú veci patriace do iných článkov proste o niečom svedčí. Ešte že tu nemáme ostatní na niektoré témy čas, že...inak by sme sa nedo"rýpali". Bronto 02:00, 31. október 2009 (UTC)
Ja viem, že je nepríjemné, keď sa niekto naváža do článku, ktorý napísal niekto iný. Ale v tom článku boli fakt veci patriacie inde, napríklad ten opis štruktúry sa týkal len štruktúry eukaryotickej bunky, tak som to stadiaľ dala preč (tu by mali byť len veci, ktoré majú oba základné typy tzn. pro. + eu. bunky spoločné, alebo keď už, tak rovnomerná chrakteristika oboch typov. Mimochodom, odkaz "treba zapracovať" znamená "ak niekto máte práve čas a chcete, upravte si to, ak nie, tak to asi spravím ja ale bude to neskôr" (že to bolo hneď na druhý deň, to bola len šťastná zhoda náhod). Nechcela som si nechať výhradné právo na úpravu čánku aspoň v nasledujúcih dňoch, preto som tam nedala ani šablónu Pracuje sa. Mňa by naozaj srdečne potešilo, keby som článok našla pravený niekým iným, pretože ja mám aj iné veci na práci a nielen na Wikipédii. Nuž ale zázrak sa (ako zvyčajne) nestal, takže som dokončila aspoň predbežné úpravy.--Eryn Blaireová 10:48, 25. november 2009 (UTC)