Diskusia:C++

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pozdravujem komunitu Wikipédie, bohužiaľ mám zásadné námietky k tomuto článku. Alebo aby som upresnil, po jeho prečítaní som prejavil isté známky nevoľnosti. Námietky zhrniem takto:

  • Žalostná neúplnosť
  • V sekcii objekty, úplne nepresná definícia objektového programovania, autor zrejme nemá o tomto tušenia. Čo majú objekty spoločné so znovupoužiteľnosťou kódu ?
    • Povedal by som, že to bol jeden zo základných účelov, prečo sa navrhlo OOP, aby sa programovanie čo do efektivity priblížilo iným technológiám mimo softwaru (viď čipy).--Robo 07:22, 16. január 2007 (UTC)
  • Slaboduché príklady - tieto nevykonávajú žiadnu zmysluplnú činnosť

Môj záver:

  • Navrhujem tento článok zmazať a nahradiť napríklad prekladom z anglickej wikipédie, kde je jeho odborná úroveň podľa môjho skromného názoru nespochybniteľná

Prajem príjemný deň

Ďakujeme za názor a súčasne vás vyzývame, aby ste pomohli tomuto článku jeho prekladom z uvedeného zdroja, prípadne aj iných článkov. Ďakujeme. Wikipédia je veľký a náročný projekt a tak je každá pomoc vítaná. --Wizzard 09:36, 5. december 2006 (UTC)

Nuvola apps ktip.png Tip!

Ďakujeme za Tvoj návrh k článku C++! Ak máš pocit, že článok potrebuje vylepšenie, pokojne vykonaj potrebné zmeny. Wikipédia je wiki, takže „každý“ môže ihneď upravovať takmer každý článok. Stačí kliknúť na odkaz Upraviť v hornej časti obrazovky. Nemusíš sa ani registrovať a prihlasovať (hoci je viacero dôvodov, pre ktoré by si to mal zvážiť). Komunita Wikipédie Ťa povzbudzuje k tomu, aby si bol smelý pri úprave stránok. Nemaj strach, že urobíš hlúpe chyby – určite sa nájde niekto, kto ich po Tebe opraví. Ak si nie si istý ako článok správne upravovať, pozri si najprv prehľad editácie stránok, alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

Mz 12:55, 5. december 2006 (UTC)

povodny pripievatel ma pravdu. Po zbeznom precitani si myslim, ze sa neda opravit, iba znova napisat. --Maros 15:36, 5. december 2006 (UTC)

Pokúšam sa postupne po kúskoch prekladať anglickú wikipédiu.[upraviť kód]

Vďaka tomu postupne snáď nahradím celý bývalý článok. Inak súhlas, že úroveň pôvodného článku (teraz začína od Hello world) je slabá, pokúšať sa preto opravovať túto časť považujem za zbytočné. --Lovec (diskusia) sa nepodpísal(a)