Diskusia:KOVOMONT KRÁSNO

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Neviem, čo to tam vypisuješ v zhrnutí, faktom je len to, že od roku 1989 podniky, ktoré si tam uviedol, vôbec neexistovali resp. existovali na druhom konci Slovenska (Čo bolo pred rokom 1989 v takom bezvýznamnom závode, neviem posúdiť). Stačí sa pozrieť do Obchodného registra. Ak nie si schopný si presne zistiť ani len názvy a právne formy podnikov, tak akú ma ten článok ASI hodnotu? Odpoveď: Asi nulovú...A ak Obchodný register považuješ za "internetovú somarinu" (ak som to dobre pochopil), tak asi niet čo dodať. Bronto 01:43, 1. január 2010 (UTC)

No asi to tu budem musieť zas výslovne napísať. Podniky sa volajú tak, ako sú zapísané v Obchodnom registri a nijako inak, a to vrátane pravopisných a ostatných chýb a samozrejme vrátane veľkých písmen, pretože Kovomont a KOVOMONT sú dva rôzne podniky (dokonca tuším aj také dva existujú). Volá sa to obchodné meno. Bronto 15:57, 2. január 2010 (UTC) Mne to nevrav,pretože internet vám radí ale mne radia ľudia,čo tu žili, a dokonca aj monografia Krásno nad Kysucou-prechádzky storočiami,takže nechápem čo za blbosti do toho internetu píšu a ešte niečo!!! ked furt ako idioti tie názvy menia tak im to prosím vysvetli,že to je KOVOMONT KRásno s.r.o. a nie Kovomont Krásno s.r.o.,ked tomu nerozumiete tak radšej tu tie veci nemente ok pochopili ste???? Redaktor:Eric47 15:56, 3. január 2010 (UTC)

Ospravedlňujem sa, každopádne tých idiotov si si mohol odpustiť. Ktoré informácie konktétne zisťuješ od miestnych obyvateľov?--Pelex 19:22, 3. január 2010 (UTC)
No boli to informácie,ktoré som sa od miestnych obyvateľov dozvedel,zatiaľ iba táto informácia mi od nich pomohla,že na mieste KOVOM0NTU naozaj dávnejšie existoval podnik Oceľové konštrukcie š.p.Boli to informácie ako napr. Kedy vznikol podnik Oceľové konštrukcie,kedy skrachoval,kedy pracovalo najviac pracovníkov v Oceľových konštrukciach atd.Eric47 18:36, 12.január 2010 (UTC)
Ľudia budem rád, keď túto stránku odstránite, nezodpovedá žiadným podmienkám kvality atď.... vďaka Eric47 22:39, 4.september 2011 (UTC)