Diskusia:Livadia

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

čo je podla teba nacionalistická propaganda preboha? Pausánias? a odkial si prišiel na to že tá druhá kniha je nacionalistická propaganda čítal si ju? zdroje sú uplne v poriadku a aj článok, žiadnu propagandu tam nevidím, môžeš mi ju ukázať?--Maximilianus Barta 10:41, 8. august 2009 (UTC)

 • Už ti to povedali viacerí a to niekoľkokrát! Robíš si zo slovenskej Wikipédie hlásnu trúbu veľkogréckej propagandy, a to buď vedome – čo je odsúdeniahodné, alebo tomu fakt veríš – a to je skôr smutné. Vnášaš do všetkých svojich článkov množstvo faktických chýb, poloprávd, výmyslov, jednostranných tvrdení a vysoko tendenčných názorov. Opakovane neuvádzaš nikam žiadne zdroje, alebo keď už ťa niekto donúti tak si buď vymyslíš, alebo pridáš nejaké grécke nacionalistické knižky ktoré vydáva kde-kto vlastným nákladom a napíše si do nich čo sa mu len zachce a o ktorých mimo Grécka nikto nikdy nepočul, tobôž že by ich preložil a publikoval! --AtonX 11:02, 8. august 2009 (UTC)
 • Žiadnu grécku propagandu nerobím, ale ok. a keby aj tak my povedz o tomto konkrétnom článku Livadia čo podľa teba je tam nacionalistická grécka propaganda ukáž mi aspoň jednu vetu! Ešte raz sa ťa pýtam podľa čoho súdiš že tá kniha je nacionalistická? Čítal si ju? A čo že sa nevydáva v iných krajinách? Koľko slovenských a českých kníh o histórií sa vydalo v ostatných európskych krajinách, alebo v Amerike? Ako si dovoluješ tvrdiť že som si nejaký zdroj vymyslel? Ubezpečujem ťa že tá kniha je obyčajná kniha opisujúce grécke mestá, nič viac, vydáva to vydavateľstvo Chaitalis, ktoré je v Grécku dosť známe a propagandy si nemôže dovoliť propagovať, ak chceš zavolaj a opýtaj sa číslo: 0030 5729 985. ak ťa to zaujíma môžu ti to tam vysvetliť, pekný deň.--Maximilianus Barta 11:15, 8. august 2009 (UTC)
 • A neprajem si aby si prerábal článok, dokým jasne nedokážeš ktoré vety sú nacionalistická propaganda, lebo vďaka tvojej osobnej nevrazivosti uberáš článok o informácie! --Maximilianus Barta 11:46, 8. august 2009 (UTC)

Informácie môžeš vkladať, ak sú pravdivé, nezaujaté a doložené spoľahlivým a overiteľným zdrojom. Zatiaľ si nesplnil ani jednu z týchto podmienok, a to nie len v tomto článku. A nafukovať sa tu môžeš koľko chceš, to ti k dôveryhodnosti vôbec nepomôže – pozri len ako si falšuješ redaktorské meno a čím. Sú s tebou len zlé skúsenosti a dlhodobo ignoruješ základné princípy wikipédie, už ti to opäť niekto musel povedať, lebo si sa znovu bezbreho rozpísal! --AtonX 12:02, 8. august 2009 (UTC)

  • Ani odpovedať nvieš dobre, lebo jasne nemáš čo, si drzý že si dovolíš vymazať článok a drzo ho označiť ako nacionalistický a nevedieť to ani doložiť na tretiu výzvu! Obvyňuješ tu vydavateľstvá, autorov a samotné Grécko z hlásania propagandy, no zaslepený si jedine ty a lutovať môžem akurát teba lebo používaš wikipediu na osobnú pomstu! Jediné čo ti vadí je Grécko a ja a preto sa snažíš všetky články zničiť. Nechápem ako ťa ostatní môžu tolerovať! Posledný krát ťa vyzývam DOLOŽ vety ktoré sú NACIONALISTICK0 v článku LIVADIA, alebo ho vráť na pôvodnú verziu! A myslím že nacionalista si tu akurát TY, ale myslím že to všetci môžu vidieť keď si prečítajú pôvodnú verziu. P.S. zdroj si môžeš overiť aj na tom čísle, ale to je jedno pýtam sa ťa a čakám odpoveď: Ktoré vety á informácie sú nepravdivé, zaujaté a nacionalistické???--Maximilianus Barta 12:06, 8. august 2009 (UTC)
   • Musím podporiť Atona. Problém s článkami, ktoré vytvára Redaktor:Maximilianus Barta nemá iba on, ale rovnako ho máme viacerí. Ešte som nevidela skutočne nezaujatý článok, ktorý by tento redaktor založil. --–Bubamara 12:15, 8. august 2009 (UTC)
 • Dobre Bubamara, tak my teda povedz prosím ťa ty, čo je v článku Livadia zaujaté a nacionalistické, keď to už Aton nedokáže povedať?--IMPERATOR MAGNVS MAXIMVS 12:16, 8. august 2009 (UTC)
 • Tak to je už sila ešte mi vymazáva aj diskusiu, on ma môže nazvať ancionalistom, podtýkam bez dokázania, ja jeho nie, chudák.--IMPERATOR MAGNVS MAXIMVS 11:58, 9. august 2009 (UTC)
 • Všetci čo chcú vedieť kto z nás dvoch je nacionalista a provokatér môže si prečítať staršiu verziu článku Livadia a posúdiť koľlo je nacionalistická.--IMPERATOR MAGNVS MAXIMVS 12:16, 9. august 2009 (UTC)