Diskusia:Monoskop

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Pomlčka v názve[upraviť zdroj]

Tak honem photoshop a udělat monoskop s pomlčkou.... Pánové historii opravdu neopravíte fakt se to nedá zkoušel to Hitler, komunisti... akorát si o vás pár lidi udělá nelichotivý obrázek... Tex (v CZ wikipedii)

  • Co ty mas stale za problem, Tex? :) Pravopis je pravopis, vytvaraju ho jazykovedci. Neber to ako svatu vojnu, lebo sa z toho zbytocne zblaznis. ;) Radioactive.svg Atomique 13:57, 24 máj 2006 (UTC)
  • Mimochodom, televizia bola Ceskoslovenska, to nikto nepopiera ;) Ale stat sa volal z pohladu dnesneho pravopisu Cesko-Slovensko. Radioactive.svg Atomique 13:59, 24 máj 2006 (UTC)

Tex, pozri si prosím ťa Diskusia:Česko-Slovensko. Toto sme tu už dávno riešili. Keby bolo po tvojom, tak by sme museli zmeniť nielen stránku monoskop, ale všetky články, kde sa uvádza Česko-Slovensko. A s históriou to nemá nič spoločné, história bola a nikto ju nechce meniť. Nesnaž sa tu presadzovať český pravopis, my sa nesnažíme na cs.wiki presadzovať slovenský pravopis. --Wizzard 14:00, 24 máj 2006 (UTC)

Naopak já nic měnit nechci já tam chci Československo - takže nic neměnit. A pokud to chcete měnit tak vše.Protože pak je to na tom monoskopu špatně že? Takže pozor. Já neprosazuji žádný pravopis já prosazuji název takový jaký byl nic víc nic míň. Do pravopisu se míchat nehodlám. Tex

  • O com tu teraz taras? Ved aj v clanku je uvedene, ze napis tam bol "CESKOSLOVENSKO", pomlcka je v texte, kde sa hovori o nazve statu, nie o napise na monoskope. Ak ti to uniklo, odporucam ti precitat si to este raz a pozornejsie. Radioactive.svg Atomique 14:09, 24 máj 2006 (UTC)

Ona by byla na místě nějaká úcta k hostorii ale to asi nevíte o čem mluvím.... škoda. Tex

  • Skor mi to pripada, ze vyrabas nasilu problemy tam kde nie su. Tvoje motivy nechapem. Radioactive.svg

Atomique 14:11, 24 máj 2006 (UTC)

Můj motiv. Napíšu článek na CZ wikipedi. Hraju si s ním - pak přijde někdo asi slovák který umí dobře česky má čas a chuť a přeloží ho do SK. OK super to se mi moc líbí. A pak přijde někdo a takhle to przní. A snaží se měninit historii to mne už sere. Tex (v CZ wiki)

  • Ak nechcete, aby bolo to, čo ste napísali, neúprosne upravované a ďalej ľubovoľne rozširované, tak sem váš text neumiestňujte. A laskavo krot svoje vyrazy. --AtonX 14:16, 24 máj 2006 (UTC)

Už to chápeš? Pokud měníš jen něco tak je to chyba musíš změnit vše aby to byla dokonalá fikce takhle je to napůl v textu je to jinak na obrázcích jinak... chyba ne?

Ale mne to nevadí pokud je to správně. Ale tady to správně není tak jsem se to snažil opravit.

Tex, ty to buď nechápeš alebo nechceš chápať. Správne to JE. Ak chceš pomôcť na sk.wiki, mohol by si robiť niečo užitočné, vidím na tvojej stránke, že sa zaujímaš o astronómiu, ak chceš, mohol by si nám pomôcť. A nie tvrdohlavo nesprávne opravovať jeden a ten istý článok, pričom v konsenze sme sa dávno dohodli, že sa držíme pravidiel a zákona. Chcel by som ťa upozorniť, že opakované porušovanie pravidiel môže byť považované za vandalizmus a môže viesť k zablokovaniu. --Wizzard 14:22, 24 máj 2006 (UTC)


Když mne to opravdu přijde velmi komické přejmenovat zákonem stát. To je jako když jiný stát vymaže pomocí zákona druhý stat z map. Za poslední editaci se omlouvám to byl vtip. chtěl jsem vědět jak by to vypadalo. A vypadá to stjně blbě jako Česko-slovensko... ale to byl opravdu vtip. Tex v CZ wiky

No nic tak se tu mějte pěkne já v tomto pokračovat nehodlám. Toto se mi vždycky přičilo něco pozměňovat. Zbohom