Diskusia:Spoločenský softvér

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zaujimalo by ma prečo tu istý staživci ...mažu a vymyšlaju si potom nahradné texty ??? ...Toto bolo najprv semestrálny projekt ..ale skôr ako mohlo dôjsť k úprave ho niekto úplne slušne povedané vymazal ... no DAKUJEM PEKNE ...

  • Žeby preto, lebo toto tu je encyklopédia a nie semestrálny projekt? :-) --–Bubamara 21:18, 7. december 2008 (UTC)
  • Zajo, ale keby nebolo takých čo tu prispievajú aj za účelom semestralneho projektu, tak by tu boli len taký čo sa snažia vyzerať dôležito, že môžu niečo mazať. Horšie je že ked je tu skutočne autorský vlastný text a je aj overený tak ten sa maže. Vid priklad "IvoB" :-) 21:23, 7. december 2008 (UTC)
    • Králičku, semestrálny projekt si najprv priprav, a daj niekomu (ideálne schopnejšiemu) prečítať a z potom ho prezentuj. Nerob tu pokusy so strojovými prekladmi, kde po desiatich editáciách si sa nedopracoval ani k jednej vete, ktorá by mala hlavu, alebo pätu. Takto ten semester ani neukončíš. Vopred ďakujem. --  ivob   21:51, 7. december 2008 (UTC)
      • Ale teba tu nikto zajacom nenazval, uznávam urobil som chybu, ale niesom si istý či si si istý , že si si to prečítal :-) lebo tam naozaj boli vety k tej téme ... hned prvé 3. Inak trochu malicherné nechávať tu takúto diskusiu kedže nieje k téme. Ale nech sa páči môžete to tu nechať :-) 23:25, 7. december 2008 (UTC)