Diskusia:The 10th Mountain

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Čo je to za film? Nízkorozpočtový, či ako? --–Bubamara 22:16, 5. február 2011 (UTC)
Neviem ako je to s tým you tube. Ak to tu môže byť, tak by sa takto dala pridať ešte kopa ďalších linkov na celé filmy. Bronto 00:16, 6. február 2011 (UTC)
Takže film režíroval a produkoval 24 ročný študent filmovej produkcie (ak som dobre porozumela) Alan Larsen. Jeho profil na youtube a stránka. Takže je na nás, či film ponecháme ako encyklopedicky významný, alebo...počkáme, kým sa encyklopedicky významným stane? :-) --–Bubamara 00:50, 6. február 2011 (UTC)

Autor alebo niekto filmový by sa mal vyjadriť, či je ten film/režisér a pod. významný aj niečím iným než len tým, že je. Heslo v imdb má, ale tam je tipujem všetko, čo im prišlo pod ruku. Bronto 01:37, 6. február 2011 (UTC)

Táto stránka nie je o režisérovi, takže ani by som nejako to veľmi nebral do úvahy. Skôr tu ide o samotný film - ten je jediný film s tematikou druhej svetovej vojny, ktorý sa zaoberá pôsobením Aziatov na európskom bojisku v rámci americkej armády (inšpirované skutočnosťou - mnoho Japoncov a iných Aziatov bojovalo hlavne na talianskom fronte). Tento film sa taktiež zúčastnil medzinárodnej filmovej súťaže, v ktorej skončil celkom dobre... Ešte k tomu odkazu z YouTube - to video bolo zverejnené vlastníkom práv, takže nejde o porušenie práv či pod.
V poriadku, do článku som vložila šablónu {{významnosť}}. --–Bubamara 13:54, 6. február 2011 (UTC)
tzn. že je kandidátom na zmazanie? Lebo odkaz v tej šablóne ma presmeroval na stránku s hlasovaniami o zmazaní, teda bude o ňom tiež takto hlasované? Ďakujem za odpoveď--94.136.157.90 (diskusia) sa nepodpísal(a)
V šablóne si treba všimnúť najprv prvý odkaz. Či bude rozhodujúci druhý, záleží od prvého. --–Bubamara 08:43, 7. február 2011 (UTC)