Preskočiť na obsah

Diskusia:Východné Karpaty (bez Južných Karpát)

Obsah stránky není podporován v jiných jazycích.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie

prečo si to vymazal? bolo to copyvio z tej knihy? --Wizzard 21:17, 17. máj 2008 (UTC)[odpovedať]

presun do Chránená krajinná oblasť Východné Karpaty, Východné Karpaty sú časť Karpát a nechce sa mi o nich písať. Bronto 21:27, 17. máj 2008 (UTC)[odpovedať]

Prosim opravit chybu. Ak Nizke Beskydy a Ondavska vrchovina uz patria k vychodnym Karpatom aj podla popisu priebehu hranice v clanku Ze hranica bezi okolo Busova A Čergova tak hranica medzi vychodnymi a Západnými karpatmi nemoze byt Lupkovsky priesmyk ale nejaky iny viac na Zapade napr: Kurovske sedlo Prelecz Tylicska.

Tip!

Ďakujeme za Tvoj návrh! Ak máš pocit, že článok potrebuje vylepšenie, pokojne vykonaj potrebné zmeny. Wikipédia je wiki, takže „každý“ môže ihneď upravovať takmer každý článok. Stačí kliknúť na odkaz Upraviť v hornej časti obrazovky. Nemusíš sa ani registrovať a prihlasovať (hoci je viacero dôvodov, pre ktoré by si to mal zvážiť). Komunita Wikipédie Ťa povzbudzuje k tomu, aby si bol smelý pri úprave stránok. Nemaj strach, že urobíš hlúpe chyby – určite sa nájde niekto, kto ich po Tebe opraví. Ak si nie si istý ako článok správne upravovať, pozri si najprv prehľad editácie stránok, alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

--Pelex 09:58, 12. september 2008 (UTC)[odpovedať]