Diskusia k šablóne:Navigačná lišta

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
 • Nevie niekto poslovencit Aus- / Einklappen? Nejak sa neviem dostat k tomu kde je to zakopane? --Julo 15:30, 10 február 2006 (UTC)

By sa mi pri psoch zišli aj podskupiny (napr. pri stavačoch - Skupina 1 = Kontinentálne stavače, podskupina 1 = španiele, podskupina 2 = grifony atď). Dalo by sa doplniť? Ďakujem. --Prskavka 10:58, 26. marec 2008 (UTC) * Nefunguje tlacitko "ukaz/skry" - resp. sa vobec neukazuje - problem sa vyskytol po instalacii Firefoxu 3.0. -- Jonesy 14:55, 22. jún 2008 (UTC)

Problem v kode[upraviť kód]

 • Niekde v kode tejto sablony musi byt chyba. Niekde tam je kod aby sablona kde je tato sablona pouzita odkazovala na diskusiu k tej prvej sablone. Napr. Maldivy odkazuju na Šablóna:Ostrovy na Maldivách a to odkazuje na Diskusia k šablóne:Ostrovy na Maldivách. a je toho podstatne viac. taktiez WTO atd. [1]--Tommyv580 09:37, 23. december 2009 (UTC)
Ahoj. To nie je chyba resp. neviem čo myslíš pod pojmom "Niekde v kode tejto sablony musi byt chyba.". To čo ty spomínaš robí konkrétne šablóna {{tnavbar}}. V každom článku kde je šablóna Navigačná lišta je aj šablóna tnavbar, ktorá odkazuje na diskusiu k šablóne aj keď na neexistujúcu stránku. --ra1n 20:34, 1. január 2010 (UTC)
Neviem, nejak extra som sa v tom nevyznal len si myslím, že by to bolo treba fixnúť - nie je dobré aby odkazovalo na neexistujúcu stránku. --Tommyv580 20:40, 1. január 2010 (UTC)
Ale veď to je základná vlastnosť wikikódu. Ako príklad je neexistujúca stránka Algebraická geometria, stránka síce neexistuje ale na ňu odkazujú interné odkazy v iných článkoch. --ra1n 20:44, 1. január 2010 (UTC)
Nepochopili sme sa. Jediné o čo mne pôvodne išlo aby sa tu nezobrazovali Diskusie k šablónam. A práve chyba si myslím že bola tu. --Tommyv580 21:16, 1. január 2010 (UTC)

chyby a pripadne riesenia[upraviť kód]

Toto je zoznam chyb a pripadnych rieseni, aby som nato nezabudol, ak sa k tomu niekedy vratim. Dopisanie vasich postrehov je vitane! Suvisi s WP:WPT --Bonnifac 21:14, 13. február 2010 (UTC)

 1. je to skutocne len preklad nad navboxom, ktory sa do clankov tak ci tak zatahuje (transclude)
  1. dat do kodu priamo kod navboxu? (ak sa vsak navbox stale vyvija na enwiki, lepsie sa odkopiruje a len upravi tento preklad)
   Áno, ale je na čase to konečne urobiť (skopírovať a preložiť Navbox).
 2. parameter "nazov" sa obcas zamiena s parametrom "meno", nie je zrejme ako vyplnit
  1. zamenit "nazov" za "nadpis"
 3. parameter "styl nadpisu" ovplyvnuje vzhlad pre "nazov"
  1. pridat "styl nazvu" na uroven parametru "styl nadpisu"
  2. opravit vsetky sablon, kde sa so stylom manipuluje a pouziva sa "styl nadpisu" ;)


 • Vedel by niekto opraviť v tejto šablóne aby zoznam článkov nebol nalepený hneď na tej čiare čo rozdeľuje názov sekcie a zoznam v sekcii. Zobrazuje sa to napr. takto - Šablóna:Atlantický oceán, ale aj v ostatných šablónach. Za tou zvislou modrou čiarou aby bola medzera a až tak zoznam článkov. Dúfam že ma niekto pochopil :) Je to len taká štylistická prkotina, ale lepšie to ukáže.

prečo je šablóna stále rozbalená, keď si dobre pamätám tak pri v väčšom počte šablón v článku, boli tieto šablóny vždy zbalené. Teraz to nevyzerá dobre, keď je niekde pod sebou päť veľkých rozbalených šablón. --Gepetito (diskusia) 19:01, 21. máj 2017 (UTC)