Diskusia k Wikipédii:Výhonok

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zdravím, možno by bolo dobré tento článok zamknúť. Ovplyvňuje množstvo ďalších článkov a je v poslednej dobe pomerne obľúbený na úpravy :-) --Ondrejk 16:15, 14. november 2006 (UTC)

Nemyslím, že je to také kritické :) A aspoň nám anomymovia prispievajú ;) Ale vážne, zamknem článok len pre anonymov, aby ich nemýlil; anonym, teda zvyčajne nováčik, nemá dôvod prispievať do menného priestoru projektu. Helix84.JPG helix84 19:34, 14. november 2006 (UTC)

preklad z en[upraviť kód]

Preložil som cca. 80 percent článku en:Wikipedia:Stub, na niektorých miestach to nie je to doslovný preklad, ale držal som sa pôvodnej verzie. Nie sú preložené časti New stub templates a New stub categories, keďže neviem, či to u nás funguje tým istým spôsobom. Písal som bez pripojenia na internet, takže som neuvádzal príslušné odkazy na stránky sk wiki – treba ich doplniť. Odkazy ktoré som nevedel riadne preložiť som označil otáznikom. Zatiaľ som odkazy riešil pôvodnými z en wiki. Taktiež prosím prekontrolujte pravopis, lebo mi nefungovala ani kontrola pravopisu vo worde. Gbaor 13:14, 1. jún 2007 (UTC)

Povolenie?[upraviť kód]

V texte sa na konci píše, že redaktor má požiadať komunitu o povolenie, ak chce vytvoriť šablónu výhonku. Nechám to tam, aj keď ja sám som nežiadal o žiadne povolenie, keď som vytvoril toto (nevedel som :-))--MichalT 19:03, 15. marec 2009 (UTC)