Diskusia k Wikipédii:Veľvyslanectvo

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Prejsť na: navigácia, hľadanie

I do not know if I can write here, but we (some users from pt.wp) are compiling some warnfiles for sk.wp. Is here anybody that could run the bot? pt:user:e2m

Hello. We are looking for someone to translate Etoumbi into Slovak. Can you help, or do you know someone who could. Thanks. Danny

Interwiki guidelines[upraviť zdroj]

...at the German Wikipedia.

Probably you wanted to say Slovakian or Slovak-speaking Wikipedia(?) :o)

P.s: Could somebody please fix the "message to embassy" links as well. Thanks --Tarmok 17:20, 3 august 2005 (UTC)

Babel templates[upraviť zdroj]

I tried to make a babel entry on my userpage in sk but it didn't work. Please add the necessary pages to Slovak Wikipedia. -- Mkill 23:09, 15 december 2005 (UTC)

Do you mean that the sk-babel-templates do not work on the Slovak wikipedia??Bronto 02:52, 16 december 2005 (UTC)

request[upraviť zdroj]

Hello. I`ve got one request for you. Can you translate me English sentence to Slovak please? This sentence is called: "Sugar in 230 languages". It`s very important for me! Thank you very much! Szoltys1990 20:22, 7 január 2006 (UTC)

Here you have it: "Cukor v 230 jazykoch" :) Luks 20:42, 7 január 2006 (UTC)

Zmazanie článkov[upraviť zdroj]

tato diskusia tu bola premiestnena z hlavnej stranky

Dnes som sa prihlásil do Wikipedie a na stránke "ginko" som rozšíril informáciu o výskyte stromu ginko biloba (parčík pri Gymnáziu P. Horova v Michalovciach). Moja úprava však bola vymazaná. Prečo? Pozdravujem Čollák

Pravdepodobne daný redaktor usúdil, že daná informácia nie je dostatočná na to, aby bola zaradená do Wikipédie alebo daný exemplár nie je dostatočne významný. Možno by pomohlo viac informácií o danom exemplári. --Wizzard 08:53, 4. február 2007 (UTC)
Informáciu som vymazal ja. Ginko v Michalovciach nepatrí medzi chránené stromy. Adrian@diskprís 09:01, 4. február 2007 (UTC)

Boîte Utilisateur interwiki[upraviť zdroj]

Bonjour je fais parti du projet de boîte utilisateur et j'ai réalisé une boîte avec l'aide d'un traducteur ; w:fr:Modèle:Utilisateur Wikisk pour ceux qui ont une page personnelle sur la Wikipédia francophone. Amicalement. w:fr:User:FrankyLeRoutier FrankyLeRoutier 04:17, 27. február 2009 (UTC)