Diskusia s redaktorom:84.245.71.7

  z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
  Nuvola apps kate.png Oznam!
  Ďakujeme Ti za informácie v článku Hana Gajdošová-Letková, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

  --chiak 21:42, 8. marec 2010 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

  • Ahoj, prosím, neodstraňuj šablónu z tohto článku, pokým článok nebude spĺňať požiadavky na encyklopedické heslo. Skús si napríklad pozrieť túto kategóriu → Kategória:Slovenskí herci, kde môžeš nájsť inšpiráciu a návod k úprave článku. Pozrieť si môžeš tiež príručku k úpravám na wikipédii. Pokiaľ by si mal/a nejaké otázky, pokojne sa ma opýtaj. --Amonet 12:48, 20. marec 2010 (UTC)Odpovědět[odpovedať]


  Stop hand nuvola green.svg Oznam
  Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.
  • Ešte raz Ťa prosím, prestaň odstraňovať z článku Hana Gajdošová-Letková uvedenú šablónu. Pod úpravou článku sa rozumie nie jeho doplnenie o pár slov, ale aj štylistická úprava. Pozrel/a si si kategóriu, na ktorú som Ťa odkázala? Pokiaľ máš nejaké otázky alebo niečomu nerozumieš, tak sa ma pokojne opýtaj. --Amonet 17:01, 20. marec 2010 (UTC)Odpovědět[odpovedať]
  Stop hand nuvola orange.svg Upozornenie
  Opakovane sme zistili, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne sme ho opätovne odstránili. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko a riaď sa na ňom uvedenými pokynmi, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri stránku Vitajte vo Wikipédii. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie Ti zablokujeme redaktorský prístup do Wikipédie! Ďakujeme za pochopenie.

  chiak 12:33, 10. apríl 2010 (UTC)Odpovědět[odpovedať]