Diskusia s redaktorom:Arawnbreninannwyn

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Heraldická figúra[upraviť zdroj]

Ahoj. Rád by som ťa upozornil, že tvoje úpravy v tomto článku sú nevhodné a to z viacerých dôvodov:

  • Predovšetkým nevytváraj nezmyselné redirekty, typu „Zviera (heraldika)“ a ešte k tomu typograficky nesprávne - Zviera(heraldika).
  • Tiež je vhodné si pred uložením úprav skontrolovať výsledok a použiť toto:
Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

To je dôležité preto, aby sa zbytočne nezaťažoval server vytvorením množstva verzií článku. Jednoducho si daj náhľad a oprav prípadné chyby a tiež sa snaž dopĺňať naraz a nie po sekciách a každých päť minút.

--Robzle 20:48, 27. január 2009 (UTC)[odpovedať]