Diskusia s redaktorom:Johny5SRK

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Upozornenie[upraviť zdroj]

Pred ďalšími „ďakovnými“ príspevkami Ťa žiadam, aby si si preštudoval zásady wiki. Pokým nemáš v článku šablónu {{Pracuje sa}}, každý redaktor má právo upravovať daný článok. Preto voľ citlivejšie svoje slová, ktoré v tomto prípade hraničia s „osobným útokom“, u nás odmeňovaným blokom. --Pe3kZA (diskusia) 15:26, 2. marec 2013 (UTC)

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Johny5SRK!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017