Diskusia s redaktorom:Kadri

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zdroje[upraviť kód]

Zdravím. Doplňuj k článkom zdroje, inak nemožno potvrdiť informácie v nich. Skúsenosť naznačuje, že vytvorenie viacerých článkov bez zdroja indikuje porušenie autorských práv. Vasiľ 15:44, 11. marec 2010 (UTC)

Ahoj, pred ďalšími príspevkami pozri tiež prosím Wikipédia:Pomoc alebo sa inšpiruj existujúcimi článkami. --Kelovy 19:19, 11. marec 2010 (UTC)


Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

Vasiľ 18:57, 28. október 2011 (UTC)

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Iškili, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

Vasiľ 00:46, 6. november 2011 (UTC)

To by už stačilo, nemyslíš? Čo je veľa to je veľa. Opravovať sa dá, keď je kde-tu nejaká chyba, ale nie, keď je zle každé druhé slovo. Ak nevieš po slovensky, píš do wikipédie, ktorej jazyk ovládaš. Koľkokrát ti treba zmazať článok, kým sa spamätáš? To nie sú "zlé" články, sú to úplné katastrofy. Bronto (diskusia) 17:19, 5. marec 2012 (UTC)