Diskusia s redaktorom:Rocker211

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Zhrnutie úprav[upraviť kód]


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Volgar Sports Palace, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--–Bubamara 11:50, 29. október 2009 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Traktor Arena, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--–Bubamara 11:51, 29. október 2009 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Balashikha Arena, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--–Bubamara 11:52, 29. október 2009 (UTC)

Reverty Urgentne upraviť[upraviť kód]

  • Tvoje príspevky označiť ako minimalistické je nadsadené. Rozpíš ich a potom odstraňuj šablónu, ktorá upozorňuje na nedostatky. --–Bubamara 11:56, 29. október 2009 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Neftekhimik Ice Palace, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--–Bubamara 11:57, 29. október 2009 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku KRK Uralets, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--–Bubamara 11:58, 29. október 2009 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Trade Union Sport Palace, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--–Bubamara 17:29, 29. október 2009 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Universaľnyj kuľturno-sportivnyj komplex Arena 2000, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Rádiológ 19:54, 30. október 2009 (UTC)


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Ledovyj dvorec (Petrohrad), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Rádiológ 19:58, 30. október 2009 (UTC)

Láskavo prestaň vkladať do wiki tieto stuby, lebo to začnem považovať za vandalizmus. Rozumnému človeku stačí chybu vysvetliť raz... --Rádiológ 19:58, 30. október 2009 (UTC)