Súbor:Privilegium Pro Slavis.jpg

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Jump to navigation Jump to search
Privilegium_Pro_Slavis.jpg(662 × 357 pixelov, veľkosť súboru: 47 KB, MIME typ: image/jpeg)

Tento zdieľaný súbor je z Wikimedia Commons a je možné ho používať na iných projektoch. Nižšie sú zobrazené informácie z popisnej stránky súboru.

Popis

Privilegium Pro Slavis, given to the Slavs in Žilina in 1381. by king Louis I

Dátum
Zdroj From this page, this image.
Autor neznámý
Povolenie
(Využívanie tohto súboru)
Toto je věrná fotografická reprodukce původního dvourozměrného uměleckého díla. Ono dílo je samo volným dílem, a to z následujícího důvodu:
Public domain

Toto dílo je volné také v zemích, jejichž právní řád chrání majetková autorská práva po dobu života autora a 100 let po jeho smrti.


Dialog-warning.svg You must also include a United States public domain tag to indicate why this work is in the public domain in the United States.

Tento súbor bol identifikovaný, že nemá žiadne známe obmedzenia vyplývajúce z autorského zákona vrátane všetkých súvisiacich a susedných práv.

Oficiálním stanoviskem nadace Wikimedia Foundation je, že „věrné reprodukce dvourozměrných volných děl jsou také volné a opačná tvrzení jsou útokem na samotný koncept volných děl.“ Podrobnosti naleznete na stránce Commons:When to use the PD-Art tag.
Tato fotografická reprodukce se tedy také považuje za volné dílo.

Uvědomte si, že v závislosti na místních zákonech může být další užití tohoto díla ve vaší jurisdikci zakázáno či omezeno. Vizte Commons:Reuse of PD-Art photographs.

História súboru

Po kliknutí na dátum/čas uvidíte súbor ako vyzeral vtedy.

dátum/časNáhľadrozmerypoužívateľkomentár
aktuálna13:06, 23. jún 2009Náhľad verzie z 13:06, 23. jún 2009662 × 357 (47 KB)CrniBombarder!!!{{Information |Description=Privilegium Pro Slavis, given to the Slavs in Žilina in 1381. by king Louis I |Source=From [http://www.zilina.net/mestow/historia.htm this page], [http://www.zilina.net/mestow/historia_soubory/image002.jpg this image]. |Date=13

Na tento obrázok odkazujú nasledujúce 2 stránky:

Globálne využitie súborov

Nasledovné ďalšie wiki používajú tento súbor: