Šablóna:Webumenia

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Túto dokumentáciu [upraviť] [história] [obnoviť]
Dokumentácia Dokumentácia

Šablóna vkladá štandardne formátovaný externý odkaz na výtvarné diela autora na stránke webumenia.sk Slovenskej národnej galérie.

Použitie

volanie výsledok
{{webumenia}}   (na stránke s názvom Lea Mrázová) Diela autorky na stránke webumenia.sk SNG
{{webumenia|autor=Cyprián Majerník|autor2=Cypriána Majerníka}} Diela Cypriána Majerníka na stránke webumenia.sk SNG

TemplateData

Táto sekcia obsahuje popis parametrov šablóny prostredníctvom rozšírenia TemplateData, umožňujúceho jednoduchšie používanie tejto šablóny prostredníctvom Vizuálneho editora.

Šablóna vkladá štandardne formátovaný externý odkaz na výtvarné diela autora na stránke webumenia.sk Slovenskej národnej galérie.

Parametre šablóny

ParameterPopisTypStav
autorautor

Prípadné meno autora v 1. páde, použije sa štandardne ako hľadaná fráza. Ak nie je zadadané meno ani vlastná fráza, použije sa názov stránky.

Reťazecvoliteľný
autor2autor2

Prípadné meno autora v 2. páde, použije sa štandardne vo vete "Dielo XY na stránke...". Ak nie je zadané, použije sa slovo "autora" / "autorky" podľa názvu stránky.

Reťazecvoliteľný
qq

Prípadná vlastná vyhľadávacia fráza

ReťazecvoliteľnýAk máte otázku k tejto šablóne, alebo potrebujete jej rozšírenie a neviete ho správne naformátovať, pýtajte sa v diskusii k šablóne. Pokiaľ je potrebné šablónu urgentne opraviť, obráťte sa na technickú podporu. Na testovanie šablóny môžete vytvoriť testy šablóny.