Diskusia:Evidenčné číslo vozidiel na Slovensku

Page contents not supported in other languages.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie

EČV a skratka okresu[upraviť zdroj]

Tento článok bude rozdelený na dve navzájom nesúvisiace logické celky

  1. Evidenčné číslo vozidla - tabuľka na motorovom vozidle
  2. [[Zoznam skratiek okresov]] (návrh?) - je zoznam dvojpísmenových skratiek názvu okresu

Samozrejme budú upravené aj všetky odkazy na tento článok. Zoznam (všetkých?) evidenčných čísel sem nevloží asi nikto, a to čo je v článku je zoznam skratiek okresov. Má niekto pripomienky, alebo chce preformulovať názov stránky č.2? --AtonX 17:56, 5 Jan 2005 (UTC)

Regionálnosť / Medzinárodnosť[upraviť zdroj]

Ak je co len mala sanca, ze nejaka ina krajina to tiez nazyva Evidencne cislo vozidla, nebolo by rozumnejsie zahrnut niekde do nazvu, ze sa jedna o slovenske ECV ? Nerad by som bol, keby informacie na slovenskej jazykovej mutacii wikipedie boli prilis slovenskocentristicke. Som za co najviac informacii o slovenskych veciach (nech je ich kludne aj 95%), ale nech je z kazdeho clanku jasne (aj pre cudzinca) ci je to nasa cisto slovenska zalezitost alebo ci je to nieco univerzalne. Atomique 09:59, 15 Feb 2005 (UTC)

Pridal som tam viackrát "SR", snáď už nikto nebude hľadať okresný dopravný inšpektorát v zahraničí. Ja by som bol s prídavným menom "slovenský" opatrnejší... --AtonX 18:23, 15 Feb 2005 (UTC)

EVČ a norma?[upraviť zdroj]

Ma niekto nejake materiály (normu), kde je presne definovaný každý znak EVČ ? Alebo obrazky znakov v prijatelnom rozliseni? --213.151.228.223 (diskusia) sa nepodpísal(a)

Evidenčné číslo vozidla[upraviť zdroj]

Tento článok by mal pojednávať o medzinárodných EČV v ktorom Evidenčné číslo vozidla Slovenskej Republiky bude ako poddruh. Komu sa to chce prerobiť? Rudko 19:25, 29. apríl 2011 (UTC)Odpovědět[odpovedať]