Diskusia:Regionálne dane vo Francúzsku

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dobrý den. Chcel by som potvrdit ze som majitelom autorskych prav k danemu textu.--KAINAR 349076 (diskusia) sa nepodpísal(a)

Dobrý deň, pozrite publikácia diela predtým publikovaného mimo Wikipédie. Inak o aký projekt ide? Pretože v poslednej dobe som zaregistroval viacero príspevkoch o ekonómii z Masarykovej univerzity. Vasiľ (diskusia) 10:54, 26. máj 2013 (UTC)

Ano svoje povolenie som poslal na konkretne uvedeny mail. Mozem sa spytat kolko by mohlo trvat overenie pravosti clanku a jeho uverejnenie? Co sa tyka vyssieho poctu clankov z MUNI je to mozne. Ide totiz o pracu v ramci jedneho predmetu vyucovaneho na Masarykovej univerzite kedy ma student uverejnit odborny clanok na wikipedii - avsak nemusi sa tykat iba ekonomie to zrejme bude sposobene vyssim poctom studentov z ekonomickej fakulty.--KAINAR 349076 (diskusia) sa nepodpísal(a)

Redaktor, ktorý ma prístup k databáze povolení dnes alebo zajra doplní povolenie. Čo sa týka predmetu, tak pozrite, prosím Wikipédia:WikiProjekt Wiki pre študentov, študenti pre Wiki a prípadne to pošlite aj zadávateľovi projektu. Najlepšie by bolo, aby kontaktoval kolegu Peka - Wikipédia:WikiProjekt Wiki pre študentov, študenti pre Wiki#Kontakt. Vasiľ (diskusia) 13:13, 26. máj 2013 (UTC)