Diskusia:Spokane (Washington)

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Významnosť[upraviť kód]

Keďže to nie je hlavné mesto štátu, ani nejako extra známe, tak by to malo byť so zátvorkou. U iných, oveľa známejších vecí, sa tento nezmyselný postup presadzuje. --Lalina (diskusia) 15:47, 7. august 2014 (UTC)

Keď je u teba mesto s 200 000 obyvateľmi na rovnakej úrovni s nejakou osadou s ani nie 200 obyvateľmi en:Spokane, Missouri, alebo s mestom duchov kde nežijú žiadni ľudia - en:Spokane, South Dakota, tak si to maj ako chceš, ja sa s tebou o tom naťahovať nebudem, lebo aj v minulosti si popresúvala články nezmyselne kade tade, a ja nemám chuť ani čas ti zase vysvetľovať ako by sa to malo robiť.--Gepetito (diskusia) 17:07, 7. august 2014 (UTC)
Tento nezmyselný systém som nezaviedla. Debatovalo sa o tom pri fr. obvodoch, nezmysel zostal, zbytočné zelené odkazy si vyrábame stále. Ak myslíš, že je to zbytočne so zátvorkou, vráť to, nebudem to už presúvať, uvidíme, čo bude. A neviem o tom, že by sme sa naťahovali, aspoň ja sa teda nenaťahujem, ale debatujem. --Lalina (diskusia) 17:33, 7. august 2014 (UTC)

Podľa mňa to Lalina spravila dobre, lebo existuje aj indiánsky kmeň Spokane, rovnomenná rieka a ešte film. --Kelovy (diskusia) 19:18, 7. august 2014 (UTC)