Diskusia:Voľba prezidenta Slovenskej republiky v roku 2014

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Odstránil som [1] z článku 2 odseky, ktoré odkazovali na cas. sk. Ide o nevhodný zdroj, ktorý na wiki vo všeobecnosti nemá byť (obzvlášť nie pri takejto téme). Vasiľ (diskusia) 20:31, 6. február 2014 (UTC)

Tabuľka výsledkov, obrázky[upraviť zdroj]

Prosím, aby niekto:

 • upravil tabuľku výsledkov, ideálne po vzore https://en.wikipedia.org/wiki/Template:Slovak_presidential_election,_2014, teda dvojriadkovú hlavičku a taktiež upraviť spodný riadok „spolu“, aby bol sivý. Nenašiel som nikde návod na tabuľky tohto druhu.
 • doplnil tabuľku s prehľadom, aká je na anglickej Wikipédii v pravom hornom rohu.
 • aktualizoval obrázky, hodilo by sa obrázky výsledkov prvého kola nahradiť obrázkami výsledkov druhého kola; obrázky výsledkov prvého kola by som odstránil alebo dal niekam do úzadia, pretože nie sú relevantné.
  Ďakujem.
  Illioplius (diskusia) 12:48, 28. apríl 2014 (UTC)
  Na tabuľku sa môžem pozrieť. Nesúhlasím, že obrázky prvého kola nie sú relevantné. Podľa mňa sú rovnako relevantné ako obrázky z druhého kola. Rozhodne by som ich ponechal. Vďaka za úpravy.--Jetam2 (diskusia) 17:32, 28. apríl 2014 (UTC)
  Myslel som to tak, že z hľadiska výsledku voľby je relevantné druhé kolo, prvé v zásade nie. Na anglickej Wikipédii to je podľa mňa veľmi dobre spravené, kde mapky prvého kola sú až na konci článku. Illioplius (diskusia) 16:57, 4. máj 2014 (UTC)