Diskusia s redaktorom:78.141.115.94

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Apríl 2021[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment v článku PewDiePie fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

Daniuu (diskusia) 15:28, 4. apríl 2021 (UTC)


Stop hand nuvola orange.svg Upozornenie
Opakovane sme zistili, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment v článku PewDiePie fungoval a následne sme ho opätovne odstránili. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko a riaď sa na ňom uvedenými pokynmi, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri stránku Vitajte vo Wikipédii. V prípade opakovaného porušovania integrity encyklopédie Ti zablokujeme redaktorský prístup do Wikipédie! Ďakujeme za pochopenie.

Daniuu (diskusia) 15:33, 4. apríl 2021 (UTC)


Stop hand nuvola.svg Varovanie!
Prestaň ničiť obsah v článku PewDiePie Wikipédie, považuje sa to za vandalizmus. Úpravy si môžeš vyskúšať na pieskovisku. Ak neprestaneš poškodzovať Wikipédiu, zablokujeme Ti možnosť úprav. Ďakujeme za pochopenie.

Daniuu (diskusia) 15:33, 4. apríl 2021 (UTC)