Diskusia s redaktorom:Kmeto

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Adobe Flash Player, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--chiak 14:04, 10. máj 2010 (UTC)

Články[upraviť kód]

Ahoj, pozerám, že si tu nejaký nový, skús však po sebe trochu kontrolovať, viacero tvojich článkov sú také nedorobky (napr. chýba kategorizácia a pod.). Určite to pre teba nebude nič zložité, tak do budúcnosti sa polepši ;-) Ak je to článok ktorý sa napr. ešte nedokončil (len ho chceš napr uložiť), daj tam šablónu {{pracuje sa}}, nech je jasné, že to ešte nie je dokončené. Ďakujem. --peko 14:40, 11. máj 2010 (UTC)

Preklady[upraviť kód]

Zdravím. Ak je článok prekladom, použi šablónu {{preklad|en|Yellow Dog Linux|362624769}}. Posledné tri parametre sú samozrejme variabilné (závisia od jazykovej verzie originálu, názvu článku a čísla revízie). Otázky? Daj vedieť.--MichalT 16:25, 17. máj 2010 (UTC)

Ďakujem.:-) Nech sa darí.--MichalT 17:24, 17. máj 2010 (UTC)

Zjazvená tvár (film z roku 1983)[upraviť kód]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Zjazvená tvár (film z roku 1983) si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--Wookie 22:56, 8. júl 2010 (UTC)


Pozvánka na Valné zhromaždenie WM SR 9.9.2012[upraviť kód]

Ahoj, Kmeto.

Chceli by sme ťa pozvať na stretnutie.

Možno by si mal(a) záujem zúčastniť sa, aby sme mohli podiskutovať o Wikipédii a nadácii Wikimedia osobne. Veľa problémov a otázok sa rieši lepšie osobne. Wizzard 23:00, 3. september 2012

Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

Wiki Loves Monuments 2012[upraviť kód]

Ahoj, Kmeto

Slovenská Wikipédia je od včera členom celosvetového hnutia Wiki Loves Monuments a zúčastní sa na fotografickej súťaži v roku 2012.

Platné sú všetky fotografie o slovenských kultúrnych pamiatkach (s platným ID), ktoré sú nahraté od 1. septembra. Súťaž beží do 30. septembra. Pamiatky na fotografovanie môžete nájsť v zoznamoch, ktoré sú sústredené na stránke Zoznam kultúrnych pamiatok na Slovensku.

Informácie nie sú ešte kompletné, ale budú sa sa dopĺňať každým dňom. Viac informácií môžete nájsť na stránke Wikipédia:WikiProjekt Wiki miluje pamiatky alebo aj na www.wikilovesmonuments.cz v češtine.

Ak potrebujete pomôcť, neváhajte napísať nasledovným redaktorom: Wizzard, Jetam2, KuboF, K@rl (iba anglicky alebo nemecky).

Informácie pre fotografie od 1.9.2012 do súčasnosti:

Fotografie, ktoré majú známe ID, budú automaticky zahrnuté. Ak ID chýba, prosím skontrolujte, či fotografia môže byť kandidátom a doplňte chýbajúce hodnoty ID a {{Wiki Loves monument|sk}}. Wizzard 10:00, 10. november 2020 (zabudnutý podpis)


Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť kód]

Ahoj Kmeto!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017