Diskusia s redaktorom:Lukáš Perný

Page contents not supported in other languages.
z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Nuvola apps ktip.png Tip!

Tlačidlo Zobraziť náhľad.png
Ďakujeme za Tvoje príspevky do Wikipédie. Ak prispievaš pomocou záložky Upraviť zdroj, chceme Ťa poprosiť, aby si skôr než článok uložíš, používal/a tlačidlo Zobraziť náhľad, ktoré je umiestnené hneď vedľa tlačidla Publikovať zmeny. Umožní Ti vidieť výsledok Tvojich úprav a korigovať ich ešte pred tým, než sa uložia do systému.

Ak prispievaš pomocou vizuálneho editora (záložka Upraviť), nepoužívaj tlačidlo Zverejniť zmeny po každej drobnej úprave – výslednú podobu článku vidíš v editore priebežne.

Opakovaným drobným opravovaním a ukladaním článku totiž vytváraš veľké množstvo verzií, ktoré zaťažujú servery Wikipédie a zneprehľadňujú nám kontrolu posledných úprav. Ďakujeme.

--Pe3kZA (diskusia) 13:36, 31. január 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]

Upozornenie

Zdravím. Niekoľko poznámok:

  • ad zhrnutie [1]: keďže úpravy, ktorých sa kolegom umiestnená šablóna týkala boli robené pod účtom Lukáš Perný, patria aj správy/upozornenia, týkajúce sa úprav sem, nie k inému účtu
  • používanie viacerých účtov jednou osobou dôrazne neodporúčam, viď Wikipédia:Bábkový účet
  • v súvislosti s úpravami čl. VZDOR – strana práce dávam do pozornosti Wikipédia:Konflikt záujmov, takto nevyzerá neutrálny článok, nehovoriac už o tichom odstraňovaní informácií

--Teslaton (diskusia) 14:03, 31. január 2016 (UTC)Odpovědět[odpovedať]