Diskusia s redaktorom:Metju/Archív/Metju12

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

** Premiestnené 21 Nov 2005 **[upraviť zdroj]

Ahoj Metju12! Vitaj medzi nami! Som rad, ze si sa zapojil, ale pozri prosim moj komentar k zubnej paste! :) Liso 14:06, 14 Dec 2004 (UTC)

Župy-mapa[upraviť zdroj]

Je to vec názoru. Nad mapou by napísané čosi mohlo byť, stačí to však len prekopírovať z oblasti pod mapou nad ňu.

A či má byť obrázok napravo alebo nalavo, škoda diskusie, rob ako chceš. :o) Len to prosím edituj na každej z 20 stránok o župách, mal som v úmysle zachovať podobnú vyzáž týchto stránok aspoň na prvý pohľad.

Keď si však obrázok na stránke o Rábskej župe zmenšil, myslím že to celkovému dojmu tiež veľmi nepomohlo, ba skôr naopak, takže hor sa do práce a vitaj.Kristo 22:10, 8 Feb 2005 (UTC)

Anatomia[upraviť zdroj]

Projtk Ludske telo je dobry projekt, rad by som sa zapojil, ale mozno si si aj vsimol ze v poslednom case velmi neprispievam novymi clankami, mam teraz nejake projekty ktore musim zrealizovat takze som dost zaneprazdneny. V buducnosti budem doplnat kostru cloveka / ked clovek nieco zacne mal by to dokoncit /, myslim ze v podstate rovnakym sposobom ako doteraz, zrejme by nemal byt problem zaradit to potom do toho projektu ludske telo. Mozno to bude zniet cudne ale nie som medik, som IT profesional, medicinu som ale studoval.

Pomoc pri projekte LudskeTelo[upraviť zdroj]

Ahoj Metju rad by som ti pomohol s projektom ludske telo, mam moznost nafotit nejake fotky u nas na anatomickom ustave. Napis ako by si si to predstavoval (napr. pozadie, pohlady, projekcie). Poslem ti par fotiek kosti ak by si chcel. Posli mi mail alebo ma nejako kontaktuj. Palica

Ahoj mrkni ked tak na lopatku, klucno kost a jablcko uz som tam dal fotky. 195.113.62.102 11:04, 25 Feb 2005 (UTC)

Hello Slovakia![upraviť zdroj]

Kon-nichi-wa and welcome to JA.WP! I'm an user from there. I read your question about our wiki so I'd like to ask you a question. Do you have any Japanese font in your computer? If not, your computer will not indicate any Japanese characters on our pages, so please make sure that you have some font files with them.

By the way, we have a page called Chatsubo that is designed especially for non-Japanese-speakers to communicate with Japanese users, any greetings and questions, in English and so on. If you wish to leave some message, please use Chatsubo instead of Main Page's talk page.

Now if you still have any problem after the confirmation, feel free to ask us again. Cheers. Sylphie 18:56, 4 Mar 2005 (UTC)

Root Canal Illustration[upraviť zdroj]

Hi Martin,

Hopefully this is the Wiki where you will see messages most easily. Can I ask you to take another look at the Root Canal Illustration that is nominated as a Feature Picture Candidate on the English Wiki. In particular, has en:User:Jeremy Kemp managed to correct the image to satisfy your objections? Judging from the discussion on Jeremy's talk page, it looks like the illustration might be OK now, but does you object vote still stand? -- en:User:Solipsist 22:59, 21 mar 2005 (UTC)

Zuby múdrosti[upraviť zdroj]

Ahoj, chcel by som si prečítať niečo o zuboch múdrosti, keďže si ich pôjdem dať vytrhnúť. Ak by si mohol napísať taký článok, alebo doplniť článok Zub, bol by som rád. Díky. Helix84.JPG Helix84 10:51, 21 apr 2005 (UTC)

To view the Japanese Wikipedia, you need to download Japanese fonts. If you are using Windows, you can get them at Microsoft's website. Or you can find them on Google. Good luck! 209.152.55.58 21:38, 28 apr 2005 (UTC) (Ketsuban on English Wikipedia)

Viewing the Japanese pages.[upraviť zdroj]

I posted a reply on your question at the Japanese wiki. Regards, Shinobu I see the font thing has already been pointed out to you. Pardon me for blindly clicking on your "talk"-link ;-) Anyway, I wish you succes! Shinobu

K fotke kostola[upraviť zdroj]

Ahoj. Nezľakol som sa. Fotku som fotil ja a tú značku som tam dal vlastnoručne touto klávesnicou. Tiež som ju uverejnil na anglickej wikipedii, (pozri si Trnavu) dal som tam aj tú tabuľku s copyrightom a súhlas na voľné používanie, len neviem, ako to funguje tu, lebo som ani pri iných obrázkoch takéto tabuľky nevidel. Budem rád, keď mi poradíš, ako postupovať. (Možno by ho bolo dobré dať aj na commons a ťahať to na obidve stránky odtiaľ. Len tiež neviem, ako sa to tam zaraďuje do kategórií a pod.) Igo 17:40, 3 máj 2005 (UTC)

Thanks for welcome :)[upraviť zdroj]

I came here to ask you if you are writing Wikipedia like Vikipedija, but you don't :) I took domains vikipedija.org and vikimedija.org and I am looking for languages where Wikipedia is written in such way so contributor can have an email and is there a sense to redirect sk.vikipedija.org to sk.wikipedia.org. I found some little problems, and I fixed them :) --Millosh 05:33, 8 jún 2005 (UTC)

I typed in my browser "http://sk.wikipedia.org/" and I got redirect to HlavnI strana, not to HlavnA stranKa. Maybe it is a little problem with proxies, but you should check it. --millosh (diskusia (sr:)) 05:47, 8 jún 2005 (UTC)

sysop[upraviť zdroj]

pozri prosim Wikipédia:Žiadosť o práva správcu Liso@diskprís 13:18, 12 august 2005 (UTC)

nemusíš sa len pozerať, bolo by dobré napísať nejaké vyjadrenie ;) Bebe@diskprís 13:38, 12 august 2005 (UTC)

Admin[upraviť zdroj]

Metju uz davno ste Ty a par dalsich aktivnych mali byt adminmi! :) Nech sa Ti dari! :) Liso@diskprís 07:56, 13 september 2005 (UTC)

Spirálny monitor[upraviť zdroj]

ahoj :) chcem sa spytat, ci nemozes urobit clanok o tomto "uzastnom" prostroji, aspon ze co to robi, a na co sluzi.--stefi 20:17, 19 november 2005 (UTC)