Diskusia s redaktorom:ThecentreCZ

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Združenie pre republiku - Republikánska strana Československa, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--BT 17:43, 23. december 2016 (UTC)Reply[odpovedať]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Katolícka ľudová strana, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 19:18, 24. júl 2017 (UTC)Reply[odpovedať]

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj ThecentreCZ!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Vysielač Laskomer[upraviť zdroj]

Ahoj! Odkiaľ pochádzajú informácie? V článku TASR, ktorému si ich pridelil, sa nenachádzajú.--Jetam2 (diskusia) 18:09, 25. máj 2018 (UTC)Reply[odpovedať]

Neozdrojované info som vrátil.--Jetam2 (diskusia) 18:26, 25. máj 2018 (UTC)Reply[odpovedať]

Si normálny? --ThecentreCZ (diskusia) 18:30, 25. máj 2018 (UTC)Reply[odpovedať]

Vďaka za doplnenie zdroja, ale ešte som tam pridal reálny zdroj (historická nahrávka na YouTube).--Jetam2 (diskusia) 19:09, 25. máj 2018 (UTC)Reply[odpovedať]