Diskusia:Diaľnica D1 (Slovensko)

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Dĺžka vychádza na 516 (517?) km

Takže, keď spočítam všetky úseky, čo sú na stránke NDS a tie staršie (dokončené za socializmu) z iných zdrojov - vychádza to 515,621 km. Ešte pred dvoma rokmi udávala NDS-ka niektoré úseky kratšie, takže vychádzalo 511,482 km (tieto čísla využíva aj web motorways-exitlists.com). --Rl91 06:55, 18. júl 2010 (UTC)

Kde je časť diaľnice

Neviem, kde je problém, ale nevidím medzi menovanými úsekmi všetko medzi Sencom a Ladcami. --Tuchscher 21:54, 31. marec 2011 (UTC)

Nový font na dopravnom značení[upraviť kód]

Od 1.4.2014 sa na Slovenskom značení používa font Tern. Bolo by asi dobré aktualizovať zobrazenia značiek. Napr:

Vizualizácia zvislej dopravnej značky D1 s použitím nového písma - Tern

--Ike (diskusia) 15:55, 10. jún 2014 (UTC)

Tak ako je použité tu

Rozšírenie D1 za Bratislavou[upraviť kód]

V sekcii plánované úseky je uvedené, že úsek Bratislava, Senecká cesta - Senec bude rozšírený na tri plnohodnotné pruhy (v každom smere). Táto informácia je chybná, pretože NDS na svojej webovej stránke zverejnila tento dokument: [1]. Skrátene, Bratislava, Senecká cesta - Blatné sa bude rozširovať na štyri pruhy v každom smere. Od MÚK Blatné potom bude diaľnica až na križovatku D1 x R1 rozšírená na plnohodntné tri pruhy v každom smere. --Outererror (diskusia) 18:54, 13. február 2019 (UTC)

Nuvola apps ktip.png Tip!

Ďakujeme za Tvoj návrh! Ak máš pocit, že článok potrebuje vylepšenie, pokojne vykonaj potrebné zmeny. Wikipédia je wiki, takže „každý“ môže ihneď upravovať takmer každý článok. Stačí kliknúť na odkaz Upraviť v hornej časti obrazovky. Nemusíš sa ani registrovať a prihlasovať (hoci je viacero dôvodov, pre ktoré by si to mal zvážiť). Komunita Wikipédie Ťa povzbudzuje k tomu, aby si bol smelý pri úprave stránok. Nemaj strach, že urobíš hlúpe chyby – určite sa nájde niekto, kto ich po Tebe opraví. Ak si nie si istý ako článok správne upravovať, pozri si najprv prehľad editácie stránok, alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

--Jetam2 (diskusia) 17:59, 13. február 2019 (UTC)