Diskusia:India

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Referencie[upraviť kód]

  • Dany clanok je prekladom z en wiki, no neviem ake referencie mam uvadzat (Mam uvadzat rovnake ako na en stranke, alebo to nechat tak ?). Dakujem --Janka 16:53, 6 apríl 2006 (UTC)

Samozrejme referencie z en. Bronto 17:08, 6 apríl 2006 (UTC)

Preklad z anglictiny[upraviť kód]

No .. je to preklad z anglictiny, ale obavam sa ze nie najlepsi .. Vyznam sa sice da pochopit, ale ten slovosled vacsiny viet je ukazkovo anglicky, co znamena obcas trochu neprirodzeny --213.215.88.109 (diskusia) sa nepodpísal(a)

Nuvola apps ktip.png Tip!

Ďakujeme za Tvoj návrh! Ak máš pocit, že článok potrebuje vylepšenie, pokojne vykonaj potrebné zmeny. Wikipédia je wiki, takže „každý“ môže ihneď upravovať takmer každý článok. Stačí kliknúť na odkaz Upraviť v hornej časti obrazovky. Nemusíš sa ani registrovať a prihlasovať (hoci je viacero dôvodov, pre ktoré by si to mal zvážiť). Komunita Wikipédie Ťa povzbudzuje k tomu, aby si bol smelý pri úprave stránok. Nemaj strach, že urobíš hlúpe chyby – určite sa nájde niekto, kto ich po Tebe opraví. Ak si nie si istý ako článok správne upravovať, pozri si najprv prehľad editácie stránok, alebo si vyskúšaj upravovanie článku nanečisto na našom pieskovisku. Noví prispievatelia sú vždy vítaní!

--Bronto (diskusia) sa nepodpísal(a)

"Najlepší článok"[upraviť kód]

Nezdá sa mi tento článok ako najlepší. Chýbajú tam referencie, je tam množstvo červených odkazov apod. Podľa mňa by mal byť denominovaný keď ho nikto neprerobí. Ako dobrý článok môže byť, ale k najlepšiemu mu ešte veľa chýba. --MRunner 00:38, 24. november 2011 (UTC)

Najlepší článok[upraviť kód]

Hmm, toto by bolo max. dobrý článok, veď kopa článkov je ešte dlhších a nie je to dobrý článok... --TheComputerMan 18:06, 2. október 2012 (UTC)

Kvalita článku sa posudzuje jeho komplexnosťou a nie rozsahom. --Pe3kZA (diskusia) 10:23, 9. december 2012 (UTC)