Diskusia s redaktorom:193.87.170.130

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
  School ip.svg   
Túto IP adresu, 193.87.170.130, má registrovanú Paneurópska vysoká škola, Tomášikova 20, 821 02 Bratislava, a zdieľa ju väčší počet používateľov.
Správy zanechané na tejto stránke preto môžu obdržať aj iní používatelia rovnakej adresy, pre ktorých neboli pôvodne určené.
V prípade vandalizmu páchaného z tejto adresy budú správcovia toto nevhodné správanie hlásiť zodpovedným osobám uvedenej inštitúcie.
Komentárom, ktoré nie sú určené vám, sa môžete vyhnúť tak, že si založíte vlastný účet.


Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Pavol Breier (1953), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude pravdepodobne tvoja úprava, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránená. Ďakujeme za pochopenie.

Je tiež treba upresniť ten rok narodenia a ak bude treba, presunúť článok na upravený názov.--Pe3kZA (diskusia) 11:05, 25. november 2015 (UTC)[odpovedať]


Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Mgr. art. Tomáš Klepoch si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

Prosím vás, prestaňte pridávať stále dokola ten zmazaný článok. Už som Vám napísal, že do názvov článkov sa tituly nedávajú. Váš článok sa nachádza tu: Tomáš Klepoch a je to porušenie autorských práv, tak pracujte na tomto článku a vyriešte si tie autorské práva, inak budeme nútení vás zablokovať. --Wizzard (diskusia) 08:31, 11. apríl 2016 (UTC)[odpovedať]