Diskusia s redaktorom:Wizzard

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Messagebox info.svg Informácia pre zablokovaných používateľov
V prípade, že vám bol znemožnený prístup na Wikipédiu zablokovaním, s najväčšou pravdepodobnosťou je to spôsobené tým, že aj niekto iný používa vašu tzv. IP adresu na identifikáciu počítača v sieti a na Internete, obyčajne je to vandal, kvôli ktorému bola daná adresa zablokovaná. Tento problém je možné jednoducho vyriešiť tak, že sa ozvete nejakému zo správcov Wikipédie a ten obratom vašu adresu odblokuje. Hneď potom vám odporúčame vytvoriť si vlastné redaktorské konto, aby sa predišlo opätovnému zablokovaniu vášho konta.

V prípade, že sa rozhodnete ma kontaktovať, budem rád, ak mi budete tykať.

Messagebox info.svg Vymazal som článok, ktorý ste vytvorili?
Ak som vymazal "Váš" článok, určite na to bol dobrý dôvod. Pravdepodobne bol článok označený na rýchle zmazanie redaktorom, ktorý tu dlho pôsobí a nemá práva administrátora. Väčšinou ide o články, ktoré nie sú encyklopedické, sú veľmi krátke, alebo sú zle napísané, obsahujú gramatické alebo iné chyby alebo sa do Wikipédie nehodia. Najčastejšie sú to články, ktorých predmet nespĺňa kritériá významnosti. Napríklad časopis, ktorý vznikol minulý rok, zatiaľ do Wikipédie nepatrí. Podobne ako hudobná skupina, ktorá vznikla len nedávno a zatiaľ nenahrala žiadny štúdiový album, alebo firma, ktorá nie je veľmi známa a predáva iba cez internet. V tomto prípade môže ísť aj o reklamu, ktorá na Wikipédiu nepatrí. Ak chcete vytvoriť článok o vašej skupine, firme, časopise, alebo o vašom priateľovi, ktorého považujete za významného, je treba veľmi dôkladne pridať nezávislé zdroje a referencie a uviesť konkrétne dôvody, prečo je predmet článku významný. Znížite tak pravdepodobnosť, že váš článok bude hneď vymazaný.

GDPR[upraviť zdroj]

GDPR je po slovensky ochrana osobných údajov... Starekolena (diskusia) 13:01, 18. september 2018 (UTC)

Tu je link na slovenský názov: https://eur-lex.europa.eu/legal-content/SK/ALL/?uri=CELEX:32016R0679 --Wizzard (diskusia) 13:04, 18. september 2018 (UTC)
Áno: .. pri spracúvaní osobných údajov .. Prepáč, že som bol taký stručný ale prečo sa to prekladá aj s "osobnými" som sa zaujímal asi pred dvoma mesiacmi. Tiež ma napadlo, že anglický názov je odlišný.Starekolena (diskusia) 17:02, 18. september 2018 (UTC)

Bratislava premestie[upraviť zdroj]

Dobrý deň. Videl som že ste vy vytvorili stránku Železničná stanica Bratislava predmestie. Uviedli ste informáciu že je stanica premenovaná v roku 1975. Na https://sk.wikipedia.org/wiki/Istrochem je jasne že sa závod premenoval z  Dynamit Nobel do Závod Juraja Dimitrova v 1951 roku. Je ťažko predpokladať že zástavka ktorá sa menovaná po závode vymenila meno 24 rokov po premenovaní závodu. Aký zdroj ste požili pri písaní stránke?

https://sk.wikipedia.org/wiki/Diskusia:%C5%BDelezni%C4%8Dn%C3%A1_stanica_Bratislava_predmestie

Zdravím, zrejme som čerpal z uvedeného zdroja https://www.rail.sk/arp/slovakia/ba/ba-zst.htm, ale keďže to bolo pred vyše 11 rokmi, presne si to nepamätám. Ak tam je nejaká chyba, opravte ju, prosím. --Wizzard (diskusia) 18:09, 12. august 2018 (UTC)

P5[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku P5 (mikroarchitektúra), no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 13:45, 24. apríl 2018 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku P5 (mikroarchitektúra), nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 13:45, 24. apríl 2018 (UTC)

Pridanie zmazanej stránky pri výraznom zvíšení encyklopedickej významnosti[upraviť zdroj]

Dobrý deň. Zmazali ste stránku, ktorú som pridala. Predpokladám, že ste ju asi ani nečítali. Stránka bola síce v minulosti zmazaná, ale jej encyklopedická významnosť sa výrazne zvýšila. Obsahovala až 14 relevantných zahraničných a slovenských mienkotvorných zdrojov.

Ok, nebudem to teda mazať, ale som presvedčený, že to vymaže niekto iný. --Wizzard (diskusia) 07:30, 28. máj 2018 (UTC)

Wikikytička (Wikikvietok)[upraviť zdroj]

Tournesol.png

Uděluji ti toto wikivyznamenání za stránky o měsících, například Október 2001, December 2001... Tyto stránky navíc překládám na cswiki. Hodně štěstí v dalším přispívání přeje Patriccck (diskusia) 13:47, 25. máj 2018 (UTC) (Patriccck diskuse 13:47, 25. máj 2018 (UTC))

WikiEdit Slovenská ľudová kultúra[upraviť zdroj]

Ahoj,

chcem Ťa pozvať na WikiEditː Slovenská ľudová kultúra. Uskutoční sa 9. a 10. júna v Bratislave. Na udalosti budú aj skúsení etnológovia a špecialisti na tému folklór. Napadlo ma, že by Ťa táto téma mohla zaujímať a radi Ťa tam uvidíme. Info o tomto našom projekte nájdeš tuː https://sk.wikipedia.org/wiki/Wikip%C3%A9dia:WikiEdit_Slovensk%C3%A1_%C4%BEudov%C3%A1_kult%C3%BAra#Z%C3%A1kladn%C3%A9_v%C3%BDchodisk%C3%A1_projektu. Na udalosť sa stačí zaregistrovať a WMSK preplatí cestovné náklady a strava na udalosti bude zabezpečená. Budeme radi, ak sa rozhodneš prísť ː). V prípade akýkoľvek otázok, mi pokojne napíš.

Akdar (diskusia) 10:05, 31. máj 2018 (UTC)

Vďaka, hoci sa nezúčastním, keďže víkendy mám rezervované pre rodinu. --Wizzard (diskusia) 13:30, 31. máj 2018 (UTC)

Ďakujem za odpoveď, mrzí ma, že sa nezúčastníš, ale prajem pekný víkend ː). Akdar (diskusia) 17:01, 31. máj 2018 (UTC)

Divná šablóna[upraviť zdroj]

Ahoj, našiel som nejakú divnú šablónu, ktorú vytvoril nejaký anonym a podľa mňa je na zmazanie, lebo nedáva zmysel, je v nej napísané: „Tento redaktor je jak hipík na Vysokej“, úplne zbytočná. Pozri sa na to.--Spider 001757 (diskusia) 13:07, 14. jún 2018 (UTC)

Ahoj, vyzerá síce divne, ale používa ju tento redaktor :) Redaktor:Yin~skwiki --Wizzard (diskusia) 11:14, 14. jún 2018 (UTC)
A prečo sú tam teda tie nespisovné slová?--Spider 001757 (diskusia) 13:20, 14. jún 2018 (UTC)
To netuším, ale neriešil by som to, asi je to nejaká recesia. --Wizzard (diskusia) 11:21, 14. jún 2018 (UTC)

Robotické edity[upraviť zdroj]

Ahoj, mohl bys na to používat robota? Hrozně tím zapleveluješ poslední změny. -OJJ 09:07, 19. jún 2018 (UTC)

Ahoj, môžem, len som to nechcel robiť takto "tajne", aby sa niekto nesťažoval, lebo sú tu redaktori, ktorým by to mohlo vadiť. --Wizzard (diskusia) 09:09, 19. jún 2018 (UTC)
Lepší „tajne“ než tohle. Od toho boti jsou. Díky za ochotu. ---OJJ 09:43, 19. jún 2018 (UTC)

Slovnaft Bajk[upraviť zdroj]

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku Slovnaft Bajk, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 08:06, 20. september 2018 (UTC)

Administratívne členenie Francúzska[upraviť zdroj]

Ahoj Wizzard! Počas pridávania slovenských popisov k francúzskym obciam, kantónom a obvodom na Wikiúdajoch som si všimol, že niektoré obce, ktoré sú na slovenskej Wikipédii označené ako za stále existujúce, zanikli, resp. väčšinou boli zlúčené s inými, čiže už prakticky neexistujú. Medzičasom však vznikli aj ďalšie obce. Čo sa týka kantónov, aj tie už niektoré (väčšinou od roku 2015) neexistujú. Všimol som si, že tieto obce, pred pár rokmi pridával prevažne tvoj bot, a tak by som sa chcel opýtať, či by si nemohol urobiť rozsiahlu aktualizáciu, popridávať nové obce a pri starých aspoň zmeniť je na bola francúzska obec (do akého roku). To isté by bolo potrebné urobiť s kantónmi. No a po aktualizácii aktualizovať aj hodnoty v infoboxoch kantónov a departementov (počet kantónov a obcí). A samozrejme aj zoznamy obcí v článkoch kantónov, pridať nové a vymazať staré (to isté platí pre zoznam kantónov v článkoch obvodov). A posledná vec by možno bolo fajn vytvoriť nové kategórie (alebo iba jednu) s bývalými obcami vo Francúzsku (alebo podľa departementov, aj keď to by bolo veľa nových kategórií) a odstránenie daných obcí z kategórií aktuálnych obcí a pridanie nových do nich. Viem, že asi chcem príliš veľa a zaberie to množstvo času, ale aktualizácia týchto základných vecí mi príde pre kvalitu, dôveryhodnosť a aktuálnosť slovenskej Wikipédie dôležitá. Možno by bolo dobudúcna fajn vytvoriť nejaký mechanizmus na aktualizáciu raz ročne, lebo počet obcí sa každý rok mení. Toto je asi práca pre viacerých redaktorov, možno niekto, kto sa špecializuje na francúzsku geografiu, ale píšem tebe, lebo o tvojom botovi viem, že konkrétne tieto články vytváral. --Luky001 (diskusia) 12:23, 6. október 2018 (UTC)

Ahoj, dik za info, pokúsim sa na to pozrieť, až bude čas. --Wizzard (diskusia) 19:36, 6. október 2018 (UTC)
Vieš mi aj povedať, ktoré obce a ako sa zmenili, nech to nemusím hľadať? Dik. --Wizzard (diskusia) 12:04, 13. november 2018 (UTC)

Aschaffenburg[upraviť zdroj]

Ahoj. Neviem či sa chystáš ešte pracovať na článku, ale nie je úplne kompletný. Chcelo by to aspoň infobox a koordináty pridať. Vďaka.--Jetam2 (diskusia) 19:37, 8. november 2018 (UTC)

Ahoj, neviem ešte, ale rád by som doplnil aj ostatné mestské okresy v Nemecku. Kľudne nech článok doplní, kto uzná za vhodné. --Wizzard (diskusia) 09:05, 9. november 2018 (UTC)

Obchodný dom Dunaj[upraviť zdroj]

Do českého překladu článku Obchodný dom Dunaj jsem přidala referenci a z Wikimedia obrázek, na kterém je budova bývalého Obchodního domu B+B, která stojí vlevo od současného OD Dunaj (současný OD postaven zřejmě v 80. letech, brutalismus). Bylo by možné pořídit fotografii domu čp. 488/30 a přidat ji do Wikimedia Commons?--Alena Pokorná (diskusia) 06:34, 15. november 2018 (UTC)

Zdravím, áno, samozrejme, ako tak pozerám, je to táto budova, sú to staršie mobilné fotky, môžem urobiť lepšie, ak niekedy pôjdem okolo. --Wizzard (diskusia) 07:44, 15. november 2018 (UTC)
Ano, je to ta stavba úplně vpravo, se zelenými kachlíky.--Alena Pokorná (diskusia) 11:03, 15. november 2018 (UTC) Resp. starší část OD Dunaj.--Alena Pokorná (diskusia) 11:34, 15. november 2018 (UTC)
Zdravím, tak včera som išiel okolo, tak som urobil nejaké fotky. --Wizzard (diskusia) 08:27, 10. december 2018 (UTC)

Matúš Čupka[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Matúš Čupka, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 08:09, 30. november 2018 (UTC)

Ahoj. Článok potrebuje dorefovať, kategórie, infobox.--Jetam2 (diskusia) 08:09, 30. november 2018 (UTC)

FOSDEM[upraviť zdroj]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku FOSDEM, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 08:23, 1. február 2019 (UTC)

Small wikipedia book.jpg Oznam
Vďaka za úpravy v článku FOSDEM, nie sú však dostatočne doložené zdrojmi. Nakoľko Wikipédia je založená na overiteľnosti poskytovaných informácií, je potrebné tvrdenia v článkoch dokladať citáciami spoľahlivých zdrojov. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 08:23, 1. február 2019 (UTC)