Diskusia s redaktorom:Wizzard

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Messagebox info.svg Informácia pre zablokovaných používateľov
V prípade, že vám bol znemožnený prístup na Wikipédiu zablokovaním, s najväčšou pravdepodobnosťou je to spôsobené tým, že aj niekto iný používa vašu tzv. IP adresu na identifikáciu počítača v sieti a na Internete, obyčajne je to vandal, kvôli ktorému bola daná adresa zablokovaná. Tento problém je možné jednoducho vyriešiť tak, že sa ozvete nejakému zo správcov Wikipédie a ten obratom vašu adresu odblokuje. Hneď potom vám odporúčame vytvoriť si vlastné redaktorské konto, aby sa predišlo opätovnému zablokovaniu vášho konta.

V prípade, že sa rozhodnete ma kontaktovať, budem rád, ak mi budete tykať.

Messagebox info.svg Vymazal som článok, ktorý ste vytvorili?
Ak som vymazal "Váš" článok, určite na to bol dobrý dôvod. Pravdepodobne bol článok označený na rýchle zmazanie redaktorom, ktorý tu dlho pôsobí a nemá práva administrátora. Väčšinou ide o články, ktoré nie sú encyklopedické, sú veľmi krátke, alebo sú zle napísané, obsahujú gramatické alebo iné chyby alebo sa do Wikipédie nehodia. Najčastejšie sú to články, ktorých predmet nespĺňa kritériá významnosti. Napríklad časopis, ktorý vznikol minulý rok, zatiaľ do Wikipédie nepatrí. Podobne ako hudobná skupina, ktorá vznikla len nedávno a zatiaľ nenahrala žiadny štúdiový album, alebo firma, ktorá nie je veľmi známa a predáva iba cez internet. V tomto prípade môže ísť aj o reklamu, ktorá na Wikipédiu nepatrí. Ak chcete vytvoriť článok o vašej skupine, firme, časopise, alebo o vašom priateľovi, ktorého považujete za významného, je treba veľmi dôkladne pridať nezávislé zdroje a referencie a uviesť konkrétne dôvody, prečo je predmet článku významný. Znížite tak pravdepodobnosť, že váš článok bude hneď vymazaný.

cs:Wikipedie:Editaton/Prachatice 2 - 30. 10. - 3. 11. 2019 cs:Prachatické muzeum[upraviť kód]

Zdravím srdečně, zveme alespoň k distanční účasti k nějakému tématu z Vašich zájmů. Kdy: 30. 10. - 3. listopadu 2019 Kde: Prachatice cs:Prachatické muzeum Pokračování Editatonu z jara 2019. Námětem jsou především historie a památky partnerského města slovenského Zvolena Prachatic a Zlaté stezky. Tentokrát jde o akci mezinárodní, kterou podporují a spolufinancují WM ČR, WM AT a WM DE. Více informací na cs:Wikipedie:Editaton/Prachatice 2 Budeme se těšit, pěkný den.--Elektracentrum (diskusia) 10:11, 21. september 2019 (UTC)

Prečo ste zmazal hypotezu vonkajsieho vplivu? na vesmír s fraktalnymi vlastnostami?[upraviť kód]

viete co je hypoteza? :Hypotéza (z gréc. hypo - pod, nižšie, znížený + thesis - tvrdenie) je druh domnienky; je to veta, tvrdenie, ktoré vedci formulujú vtedy, keď na danom stupni poznania nevedia vysvetliť určité skupiny javov alebo udalostí a hypotéza sa ich pokúša vysvetliť. Hypotéza je tvrdenie alebo systém tvrdení, o ktorom/ktorých v čase jeho/ich formulovania nemožno rozhodnúť, či je pravdivé alebo nepravdivé. Tvorenie vedeckých hypotéz nie je náhodný akt. Poznávanie stavia pred vedcov potrebu tvoriť vždy nové hypotézy. Overovanie hypotéz sa nazýva testovanie hypotéz. hypotezu ktoru ste zmazal som mal dnes v plane upravovat a odstranit chyby + doplnit info. zrusil ste informaciu ktora mala encyklopedicku hodnotu a mohla ponuknut priestor na vysvetlenie temnej hmoty. hypoteza nemusí byt na 100% pravdiva aby bola prinosom vid. hypotezu eteru v ovzdusi ktora donitila einsteina ju vyvratit a vznikla tak teoria relativity. (Aj hypotéza, ktorá sa nakoniec ukáže byť nepravdivou, môže byť významným míľnikom na ceste poznávania. Napríklad nepravdivá hypotéza éteru v konečnom dôsledku viedla k objavu Špeciálnej teórie relativity.) prosim zruste zmazanie a nechajte ma na tom pracovat. moznoze tato hypoteza zo slovenska bude mat v buducnosti dopad na vnimanie vesmíru. Michal Mesko SVK (diskusia) 08:59, 11. október 2019 (UTC)

Wikipédia:Žiadny vlastný výskum --Wizzard (diskusia) 12:12, 11. október 2019 (UTC)

Pinebook Pro[upraviť kód]

Nuvola apps kate.png Oznam!
Ďakujeme Ti za informácie v článku Pinebook Pro, no jeho spracovanie a/alebo rozsah zatiaľ nespĺňa požiadavky na encyklopedické heslo. Pokús sa prosím text upraviť, alebo rozšíriť aspoň do tej miery, aby sme ho mohli za článok naozaj považovať. Ak sa nám to ani spoločnými silami nepodarí, po 14 dňoch bude Tvoje dielo, vzhľadom na snahu udržať kvalitu, z Wikipédie odstránené. Ďakujeme za pochopenie.

--Jetam2 (diskusia) 13:39, 11. október 2019 (UTC)

Šablóna:Dopľň zdroje--Jetam2 (diskusia) 13:39, 11. október 2019 (UTC)

Rektori[upraviť kód]

@Wizard Prosím ťa vrát mi tam aspon tých troch. Prepač za takýto odkaz.Starekolena (diskusia) 13:20, 14. január 2020 (UTC)

Ospravedlňujem sa, ale keď som tú kategóriu mazal, tak bola prázdna. Neviem, aké články obsahovala predtým... --Wizzard (diskusia) 13:21, 14. január 2020 (UTC)

Hrdina Impéria (diskusia) 11:52, 17. apríl 2020 (UTC) Zdravím @Wizard, prečo sa premiestnila stránka Juraja Slepčianskeho na verziu mena starého pravopisu (Juraj Selepčéni)? Príde mi to ako chybné, ale nechcel som to zbytočne meniť keďže neviem dôvod. Všeobecne sa však v literatúre aj diskusii používa (prirodzene) moderná gramatika a meno, väčšinou vo verzii Juraj Pohronec Slepčiansky (niekedy s pomlčkou). Vďaka za odpoveď.