Diskusia s redaktorom:Hrad.beckov

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Beckovský hrad[upraviť zdroj]

Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Beckovský hrad si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

Vasiľ (diskusia) 10:35, 14. september 2012 (UTC)

Wiki Loves monuments[upraviť zdroj]

Hi Hrad.beckov. Sory if you greet in english, but I don't understand slovak :-( - But I have seen that you wrote additional factsd to the Hrad from beckov. Perhaps you have some photos too. Because now is a worldwide challenge of photographie of Cultural Heritage. And your Hrad is a part of this too :-) For more information you can find out at WP:WLM or personally help from me (unfortunately in english or german), but too from User:Wizzard in slovak :-) K@rl 11:55, 14. september 2012 (UTC)

additional the automatic invitation:


Wiki Loves Monuments 2012[upraviť zdroj]

Ahoj, Hrad.beckov

Slovenská Wikipédia je od včera členom celosvetového hnutia Wiki Loves Monuments a zúčastní sa na fotografickej súťaži v roku 2012.

Platné sú všetky fotografie o slovenských kultúrnych pamiatkach (s platným ID), ktoré sú nahraté od 1. septembra. Súťaž beží do 30. septembra. Pamiatky na fotografovanie môžete nájsť v zoznamoch, ktoré sú sústredené na stránke Zoznam kultúrnych pamiatok na Slovensku.

Informácie nie sú ešte kompletné, ale budú sa sa dopĺňať každým dňom. Viac informácií môžete nájsť na stránke Wikipédia:WikiProjekt Wiki miluje pamiatky alebo aj na www.wikilovesmonuments.cz v češtine.

Ak potrebujete pomôcť, neváhajte napísať nasledovným redaktorom: Wizzard, Jetam2, KuboF, K@rl (iba anglicky alebo nemecky).

Informácie pre fotografie od 1.9.2012 do súčasnosti:

Fotografie, ktoré majú známe ID, budú automaticky zahrnuté. Ak ID chýba, prosím skontrolujte, či fotografia môže byť kandidátom a doplňte chýbajúce hodnoty ID a {{Wiki Loves monument|sk}}.


Toto je automatická správa. Ak si neželáš dostávať pozvania na rôzne budúce stretnutia, vymaž sa z tohto zoznamu.

regards from vienna :-) K@rl 11:55, 14. september 2012 (UTC)