Diskusia s redaktorom:Mudrlant

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Stop hand nuvola green.svg Oznam
Zistili sme, že experimentuješ s Wikipédiou. Tvoj experiment fungoval a následne bol odstránený. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, svoje, alebo verejné pieskovisko a riaď sa pokynmi na ňom, pretože pokusy v článkoch sú zvyčajne rýchlo zmazané. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Teslaton (diskusia) 18:07, 19. júl 2018 (UTC)

Zdravím. Nedopĺňaj pls. do článkov informácie voľne, bez doloženia spoľahlivými zdrojmi. Viď. overiteľnosť, spoľahlivé zdroje, encyklopedická významnosť. --Teslaton (diskusia) 18:13, 19. júl 2018 (UTC)

Druhýkrát upozorňujem: tvrdenia tu treba dokladať spoľahlivým zdrojom, nie len tak voľne trieskať do článkov. --Teslaton (diskusia) 16:35, 23. júl 2018 (UTC)

Harabin, Daňo[upraviť zdroj]

Zdravím. Nespamuj pls. opakovane krčmu takýmito dotazmi, tie diskusie tam majú definované témy a slúžia na preberanie vecí, týkajúcich sa celej wiki. Ak chceš niečo s konkrétnym redaktorom, napíš do jeho redaktorskej diskusie.

A na margo „pán Harabín a Martin Dano, tiež tu majú na Wikipedii odkaz na harabín, dano you tube, a mne ste odpísal, že you tube je vhodné akurát na necyklopédiu. A oni sú tu na vikipediu zaregistrovaní. a you tube harabin a dano, nepatria podla toho na necyklopediu?“: informácie o dotyčných sú v článkoch doložené spoľahlivými zdrojmi, rovnako ich významnosť je pojednaniami v spoľahlivých zdrojoch dostatočne doložená. Že ide súčasne o osoby, aktívne u Rostasa a spol. (tzn. na „alternatívnej“ mediálnej scéne), je z tohoto pohľadu druhoradé, tu ide o zmienky v tých spoľahlivých zdrojoch. Neznamená to, že sem preto automaticky patrí každý jedinec, aktívny na tej scéne (tzn. aj taký, o ktorom zdroje, ktoré sa tu považujú za spoľahlivé, ani nepáchnu). --Teslaton (diskusia) 14:23, 4. august 2018 (UTC)