Diskusia s redaktorom:Myron

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Tournesol.pngRadi by sme Ťa privítali vo Wikipédii! / Welcome to the Slovak Wikipedia!

Pri úprave Ti odporúčame dodržiavať nasledujúcu zaužívanú štruktúru článkov:
'''Názov článku''' (trojica apostrofov vytvorí hrubé písmo (bold)) ... je / sú / bol(i) ... krátka definícia predmetu článku ...
Text článku. Ak je text dlhší, čleň ho na kapitoly. Názov kapitoly označ ==Nadpisom== a ===Podnadpisom===
Odstavce oddeľujte prázdnym riadkom. Žiaden riadok nesmie začínať medzerou (okrem špecifického formátovania).
Pre vložené obrázky uprednostňuj náhľad (thumb) pred udávaním rozmeru v pixeloch, pretože nie každý má taký veľký monitor, ako Ty.
Články zásadne nepodpisuj, pretože na článkoch sa podieľa viacero redaktorov. Tvoje autorstvo je jasné z histórie.
Článok musí mať encyklopedický charakter a úpravu. Nie je to beletria, rozprávanie, ani návod.
Odkazy na stránky mimo Wikipédie, zvlášť na cudzojazyčné, používaj len veľmi striedmo. Reklamné linky budú odstránené.


Text ukonči kategóriou (je potrebné nájsť kategóriu - oblasť, do ktorej článok svojím obsahom patrí).
[[Kategória:Názov tematickej oblasti článku]]


Predtým, ako článok definitívne uložíš tlačidlom "Uložiť stránku", prosím používaj tlačidlo "Zobraziť náhľad". To Ti umožní vidieť výsledok Tvojej práce bez uloženia článku. Časté ukladanie článku príliš zaťažuje server. Ďakujeme za porozumenie.


Po uložení práce nezabudni vyhľadať rovnaký článok/články na inojazyčných Wikipédiách cez Wikiúdaje. Ak článok/články nájdeš klikni na Pridať odkazy v menu vľavo a slovenský článok pridaj k nemu/nim.

Články, ktoré by si mal/a preštudovať: Vitajte vo Wikipédii ~ Úvod ~ Príručka ~ Pomoc ~ Návod
Písanie článkov: Váš prvý článok ~ Prehľad editácie stránok ~ Ako upravovať stránku ~ Ako vytvoriť novú stránku
Ak chceš editovať vo Wikipédii, odporúčame Ti - zaregistruj sa.

Dionýz Majdák‎[upraviť zdroj]

Ahoj Myron. V suvislosti s clankom Dionýz Majdák si prosim pozri Wikipédia:Wikipedická významnosť a Wikipédia:Významnosť (ľudia).--Wookie 22:45, 8. október 2011 (UTC)[odpovedať]


Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Štefan Kukura si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

--Rádiológ 19:58, 11. november 2011 (UTC)[odpovedať]

Ďakujem za upozornenie. Ja som skutočne na doplnenie výhonku o MUDr. Kukurovi, ktorého som mal mimochodom tú česť ako dieťa stretnúť aj osobne, použil texty od MUDr. Džupu bez jeho súhlasu, ale uviedol som ich zdroj. Som rád, že aj keď ste ich vymazali, ponechali ste aspoň externý odkaz, ktorý som tam vložil. MUDr. Kukura si určite zaslúži, aby sa ľudia v encyklopédii o ňom dozvedeli viac....--Myron 17:30, 15. november 2011 (UTC)[odpovedať]

Blok[upraviť zdroj]

Zablokoval som ťa za opakovené porušenie autorských práv v článku Banská Štiavnica na 1 deň Vasiľ (diskusia) 22:45, 8. máj 2012 (UTC)[odpovedať]

Zdravím. Pridávanie pôvodné plagiátorského textu je tiež proti pravidlám. Vasiľ (diskusia) 17:15, 16. máj 2012 (UTC) To je škoda .... Ako to môžem napraviť ? --Myron (diskusia) 03:07, 17. máj 2012 (UTC)[odpovedať]

Zúčastni sa 2. slovenskej WikiKonferencie, 9.12. v Žiline[upraviť zdroj]

Ahoj Myron!

Už onedlho, 9. decembra, sa v Žiline uskutoční wiki stretnutie roka – 2. slovenská WikiKonferencia! Ako kolegu Wikipediána ťa pozývame na toto výnimočné stretnutie, na ktoré komunita čakala dlhé 2 roky!

Práve finalizujeme program, tešiť sa môžeš na prehľad úspešných projektov, inšpiráciu do budúcnosti aj noviny z celosvetového hnutia Wikimédia.

Tiež pripomíname, že v prihláške môžeš požiadať o cestovné štipendium (a členstvo vo Wikimedii SK, čo je podmienkou pre udelenie štipendia, ti môžeme schváliť priamo počas WikiKonferencie).

Ďalšie informácie a prihláška: http://wikikonferencia2017.wikimedia.sk/

PS: WikiKonferencia je súčasťou OSSConf, konferencie o otvorenom softvéri a hardvéri, čiže jednou návštevou zažiješ rovno 2 konferencie!

Za organizačný tím, KuboF Hromoslav, 5. december 2017

Article HLM : moderne ≠ modéré[upraviť zdroj]

Français[upraviť zdroj]

Bonjour, Je fais partie de SWMT et je suis passé sur l'article HLM en patrouille. J'ai vu une traduction qui me paraît pas correspondre au français. J'ai cherché un utilisateur francophone dans ce wiki et je vous ai trouvé grâce à votre Babel. En premier, je m'excuse de vous déranger. J'ai fait cette modification et je voulais savoir si ça avait un sens en slovaque. Merci beaucoup et encore désolé du dérangement.

English[upraviť zdroj]

Hello, I'm part of SWMT and I went on the article HLM on patrol. I saw a translation that I do not think corresponds to French. I looked for a French user in this wiki and I found you thanks to your Babel. First, I apologize for disturbing you. I made this change and I wanted to know if it made sense in Slovak. Thank you very much and again sorry for the inconvenience. --Eihel (diskusia) 17:38, 30. november 2018 (UTC)[odpovedať]