Diskusia s redaktorom:Pozsre

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání

Maov kult osobnosti[upraviť zdroj]

Zdravím. Postrehol som váš článok Maov kult osobnosti. Ide o súčasť nejakého seminárneho zadania na univerzite? Vasiľ (diskusia) 06:24, 27. máj 2020 (UTC)

Dobrý deň. Áno, je to súčasť predmetu Moderné dejiny Číny. Pozsre (diskusia) 08:04, 27. máj 2020 (UTC)

Dobrý deň. Ďakujem za odpoveď. Prosím, napíšte mi ešte školu a meno vyučujúceho. Rád by som mu poslal pár odkazov z wikipédie (aké sú požiadavky na články, zdroje a pod.). Vasiľ (diskusia) 08:15, 27. máj 2020 (UTC)

Dobrý večer. Prepáčte, keď som spravila nejakú chybu, prvýkrát som spracovala článok na Wikipedii. Prečítala som požiadavky, aj citácie som skúsila pridať pomocou šablónu, ale stále s nimi boli problémy, preto som to zadala ručne. Keď máte nejaké pripomienky k článku, určite mi ich napíšte. Ďakujem. Pozsre (diskusia) 22:02, 27. máj 2020 (UTC)

Čo sa týka článku o Maovom kulte osobnosti, z mojej strany tam obsahové výhrady nie sú. Šablóny som upravil, vy by ste mohli dodať strany z kníh, ktoré ste použili.
Parameter

| strany =

slúži na zadanie rozsahov strán. Parameter

| počet strán =

na uvedenie celkového počtu strán celej knihy.
Čo sa týka môjho požiadavku na kontakt na zadávateľa, tak je celkovo lepšie, ak sa vie, že kto projekt zadal, koľko študentov a pod. Podobné prípady tu boli v minulosti a boli riešené v rámci Wikipédia:WikiProjekt Wiki pre študentov, študenti pre Wiki. Vasiľ (diskusia) 06:33, 28. máj 2020 (UTC)

Zadávateľov mám v merku a píšem im.--Jetam2 (diskusia) 08:24, 28. máj 2020 (UTC)

Dobrý deň. Dodala som strany z kníh, ktoré som použila. Škola: Univerzita Palackého v Olomouci, zadávatelia Ondřej Kučera, Martin Lavička. Pozsre (diskusia) 08:33, 28. máj 2020 (UTC)