Diskusia s redaktorom:Qwerslay

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Stop hand nuvola.svg Varovanie!
Prestaň, prosím, pridávať do Wikipédie nezmysly, považujeme to za vandalizmus. Úpravy si môžeš vyskúšať na pieskovisku. Ak neprestaneš poškodzovať Wikipédiu, zablokujeme Ti možnosť úprav. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 22:42, 18. júl 2015 (UTC)


Stop hand nuvola.svg Varovanie!
Prestaň ničiť obsah Wikipédie, považuje sa to za vandalizmus. Úpravy si môžeš vyskúšať na pieskovisku. Ak neprestaneš poškodzovať Wikipédiu, zablokujeme Ti možnosť úprav. Ďakujeme za pochopenie.

--Lalina (diskusia) 00:23, 19. júl 2015 (UTC) P.S. Ber to ako posledné varovanie.

Prestaň s nezmyselnými úpravami. Buď budeš rešpektovať pravidlá, alebo Ti bude zablokovaný prístup. Mimochodom, Tvoje údajné mesto hu:Olaszliszka je aj na maďarskej wikipédii písané ako obec a v kategórii obce (1 723 obyvateľov). --Lalina (diskusia) 00:56, 19. júl 2015 (UTC)


Stop hand nuvola black.svg Oznam!
Tvoj redaktorský prístup k Wikipédii bol dočasne zablokovaný z dôvodu poškodzovania integrity encyklopédie, ktorý nazývame vandalizmus. Ak chceš ďalej experimentovať, použi, prosím, pieskovisko, pretože pokusy v článkoch zvyčajne rýchlo mažeme. Ak sa chceš dozvedieť o prispievaní do Wikipédie, pozri sa na stránku Vitajte vo Wikipédii.

--Wizzard (diskusia) 14:54, 19. júl 2015 (UTC)