Diskusia s redaktorom:Richardienko

z Wikipédie, slobodnej encyklopédie
Skočit na navigaci Skočit na vyhledávání
Stop hand nuvola green.svg Oznam!
Do článku Filip Kulisev si pridal(a) materiál, ktorý je zrejmou kópiou z iného zdroja. Wikipédia neumožňuje na svojich stránkach umiestňovať materiály chránené autorskými právami, ktoré nemajú výslovné povolenie od držiteľa autorských práv. Je to potenciálne porušenie aplikovateľného práva a našich zásad. Text bol odstránený, prípadne nahradený inštrukciami, ako nedostatok napraviť a ďalšie informácie nájdeš aj na stránke Wikipédia:OTRS. Ďakujeme.

---OJJ 15:56, 20. január 2019 (UTC)

Referencie[upraviť kód]

Ahoj, referencie vytváraj pomocou tohoto nástroja a vkladaj ich priamo do textu.--Pe3kZA 08:46, 31. október 2019 (UTC)

Ahoj, dakujem veľmi pekne za radu. Vyskúšal som, vytvorilo sa to v podobe ako by to zrejme malo byť. Len sa chcem spýtať, či to mám potom skopírovať z náhľadu. Dakujem Ti pekne. --Richardienko (diskusia) sa nepodpísal(a)
Skopíruj si vytvorený odkaz a vlož ho za danú časť textu. Na konci článku sa potom zobrazia dané odkazy.--Pe3kZA 09:50, 31. október 2019 (UTC)

Dakujem Ti pekne. Styri linky su vyznacene cervenym. Co to znamena? Ze su nepouzitelne? Este mam prosbu na Teba ako na skuseneho editora. Co tam este zmenit doplnit, aby to bolo publikovatelne? Samozrejme, fotku mam pripravenu. Vdaka vopred za pomoc